Na skraju jutra 2 – Warner Bros. oficjalnie zamawia film. Jest scenarzysta

Na skraju jutra 2 ma zielone światło. Warner Bros. zatrudnił scenarzystę do nowego projektu.

Na skraju jutra 2 ma zielone światło. Warner Bros. zatrudnił scenarzystę do nowego projektu.

O tym, że powstanie Na skraju jutra 2 nieoficjalnie mówiło się już od dawna. Teraz jednak mamy potwierdzenie tych rewelacji - studio Warner Bros. oficjalnie przystępuje do realizacji sequela i zatrudniło już nawet scenarzystę do projektu - scenariusz napisze Matthew Robinson (The Invention of Lying). Podobno plan jest taki, by na stanowisku reżysera ponownie znalazł się Doug Liman, jednak te informacje nie są potwierdzone - studio prawdopodobnie dopiero prowadzi wstępne rozmowy z reżyserem. Wiadomo natomiast, że Liman będzie nadzorował proces tworzenia scenariusza. Mówi się także, że w rolach głównych mogą powrócić Emily Blunt i Tom Cruise, którzy zagrali w pierwszej części - na tę chwilę jednak nie ma oficjalnych informacji potwierdzających casting.

Przypomnijmy, że Liman od zawsze był zainteresowany stworzeniem kontynuacji, w związku z czym jest duże prawdopodobieństwo, że powróci za sterami sequela. Aktorzy rzekomo mają wyrazić zgodę na wzięcie udziału w filmie dopiero po zapoznaniu się ze scenariuszem.

Będziemy informować o rozwoju projektu.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV