Przeczytaj w weekend

Agenci T.A.R.C.Z.Y. – plakat 6. sezonu. Bohaterowie powracają

Agenci T.A.R.C.Z.Y. powracają z 6. sezonem. W ramach promocji do sieci trafił plakat nowej odsłony.

Agenci T.A.R.C.Z.Y. powracają z 6. sezonem. W ramach promocji do sieci trafił plakat nowej odsłony.

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. w tym roku powrócą na małe ekrany z 6. sezonem. Zwiastun nowej serii mieliśmy okazję zobaczyć już jakiś czas temu, jednak to nie koniec działań promocyjnych - teraz do sieci trafił nowy plakat, który pojawił się na oficjalnym koncie serialu na Twitterze. Na grafice widzimy głównych bohaterów produkcji, którzy powrócą w nowych odcinkach.

Zobaczcie plakat Agentów T.A.R.C.Z.Y. na początku galerii:

Agenci T.A.R.C.Z.Y. - plakat 6. sezonu
fot. ABC

Agenci T.A.R.C.Z.Y. – 6. sezon serialu będzie mieć swoją premierę w maju tego roku i będzie składać się z 13 odcinków.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV