Razer zaprojektował gamingowe obudowy dla iPhone’ów

Gracze korzystający ze smartfonów od Apple mają powody do zadowolenia. Firma Razer zaprojektowała gamingową obudowę dla telefonu, która uprzyjemni zabawę z tytułami mobilnymi.

Gracze korzystający ze smartfonów od Apple mają powody do zadowolenia. Firma Razer zaprojektowała gamingową obudowę dla telefonu, która uprzyjemni zabawę z tytułami mobilnymi.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  iphone 

Nie, to nie żart. Projektanci Razera naprawdę postanowili stworzyć gamingową obudowę ochronną dla iPhone’ow. I wbrew pozorom nie jest to wyłącznie eleganckie cudeńko, które poza ciekawym wyglądem nie oferuje żadnej funkcjonalności. To gadżet, który sprawdzi się w rękach tych użytkowników, którzy często sięgają po tytuły mobilne mocno obciążające podzespoły iSprzętów.

Obudowy z linii Arctech Pro oraz Arctech Slim wypełniono specjalnym materiałem termoprzewodzącym Thermaprene, który ma przyspieszyć odprowadzanie ciepła z urządzenia za pośrednictwem perforowanej sekcji chłodzącej. Producent twierdzi, że stosując tę nakładkę podczas grania w najbardziej wymagające tytuły wydłużymy żywotność baterii i znacząco obniżymy temperaturę podzespołów. Ponoć testy laboratoryjne wykazały, że telefony w konkurencyjnych obudowach rozgrzewają się ponad rekomendowaną temperaturę już po 20 minutach gry, zaś te wyposażone w obudowy z linii Arctech utrzymują optymalną temperaturę nawet przez dwie godziny.

Poszczególne modele różnią się stopniem zapewnianej ochrony. Smukła wersja Arctech Slim powstała z myślą o użytkownikach, którzy chcą zabezpieczyć telefon wyłącznie przed zarysowaniem i przegrzaniem. Z kolei Arctech Pro wyposażono we wkładki absorbujące, które zabezpieczą urządzenie przed uszkodzeniem w po upadku z wysokości do 3 metrów.

Obudowy są kompatybilne z iPhone'ami obecnej i poprzedniej oraz o Razerem Phone 2, dostępne są w kolorach czarnym, białym i różowym. Za model Arctech Slim trzeba zapłacić 35 €, zaś zakup Arctech Pro to wydatek rzędu 45 €. Firma wprowadziła do swojej oferty także szkła ochronne za 45 €, które zniwelują ilość niebieskiego światła emitowanego przez ekran, a co za tym idzie – zmniejszą zmęczenie oczu podczas długotrwałej rozgrywki i grania po zmierzchu. Wszystkie wspomniane gadżety dostępne są na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Razer

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV