Przeczytaj w weekend

Remaster Burnout Paradise już oficjalnie. Zobaczcie zwiastun

Świetnie oceniana zręcznościowa gra wyścigowa już za niecały miesiąc trafi na współczesne konsole do gier.

Świetnie oceniana zręcznościowa gra wyścigowa już za niecały miesiąc trafi na współczesne konsole do gier.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Firma Electronic Arts oficjalnie potwierdziła, że powstaje remaster gry Burnout Paradise. Plotki na ten temat już wcześniej pojawiały się w sieci - np. w formie przedwcześnie opublikowanych kart produktu w internetowych sklepach. Odświeżona wersja gry zawierać będzie wszystkie dodatki DLC z Year of Paradise.

Remaster Burnout Paradise zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 16 marca w pełnej polskiej wersji językowej. Abonenci EA Access będą mogli rozpocząć zabawę już 9 marca, korzystając z 10-godzinnej wersji próbnej.

 

Źródło: youtube.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV