Nowy zwiastun Burnout Paradise Remastered już w sieci

W sieci zadebiutował nowy zwiastun gry Burnout Paradise Remastered, w którą posiadacze konsol Xbox One mogą już grać w ramach usługi EA Access.

W sieci zadebiutował nowy zwiastun gry Burnout Paradise Remastered, w którą posiadacze konsol Xbox One mogą już grać w ramach usługi EA Access.

Michał Czubak

Michał Czubak

Do premiery Burnout Paradise Remastered pozostał jeszcze niespełna tydzień. 16 marca posiadacze konsol PlayStation 4 oraz Xbox One będą mogli wrócić do bajecznego Paradise City, by dać upust niepohamowanej żądzy destrukcji w jednej z najlepszych zręcznościowych wyścigówek, jakie kiedykolwiek powstały.

W lepszej sytuacji są posiadacze Xbox One opłacający abonament EA Access. Oni od wczoraj mogą już jeździć po Paradise City w ramach dziesięciogodzinnego trialu gry.

Źródło: youtube.com; news.xbox.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV