Resident Evil 3 Remake to już pewniak. Grafiki trafiły do sieci

Resident Evil 3 Remake powinien zostać wkrótce zapowiedziany. Grafiki potwierdzające, że taki tytuł jest w produkcji trafiły do internetu.

Resident Evil 3 Remake powinien zostać wkrótce zapowiedziany. Grafiki potwierdzające, że taki tytuł jest w produkcji trafiły do internetu.

Resident Evil 2 Remake okazało się sporym sukcesem. Gra została świetnie oceniona i przypadła do gustu graczom, przez co wiele osób zaczęło trzymać kciuki za kolejne takie projekty. Jakiś czas później zaczęły pojawiać nieoficjalne informacje, które wskazywały na to, że kolejnym krokiem firmy Capcom będzie Resident Evil 3 Remake i teraz dostaliśmy na to kolejny dowód. Do sieci wyciekły bowiem grafiki, które prawdopodobnie zobaczymy na okładkach pudełek z grą oraz na kartach tej produkcji na platformach cyfrowej dystrybucji.

Wyciek materiałów sugeruje, że na oficjalną zapowiedź Resident Evil 3 Remake nie będziemy musieli zbyt długo czekać. Niewykluczone, że Capcom zapowie tę produkcję już na zbliżającej się gali The Game Awards 2019.

[AKTUALIZACJA]

Z wielkim prawdopodobieństwie należy stwierdzić, że powyższe to prawdziwe materiały z nadchodzącej gry. Pojawiły się prośby Capcomu o to, aby grafiki zostały usunięte. Tak też się stało w przypadku oryginalnego źródła.

Źródło: twitter.com / fot. Capcom

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV