Przeczytaj w weekend

Rey krzyczy na Luke’a. Usunięta scena z filmu Ostatni Jedi

Star Wars Show powrócił na ekrany z nowymi informacjami o Gwiezdnych Wojnach. Pokazali fragment usuniętej sceny, która pojawi się na wydaniu Blu-ray. Jest też lista scen, które poznamy w oficjalnej książce opartej na scenariuszu filmu.

Star Wars Show powrócił na ekrany z nowymi informacjami o Gwiezdnych Wojnach. Pokazali fragment usuniętej sceny, która pojawi się na wydaniu Blu-ray. Jest też lista scen, które poznamy w oficjalnej książce opartej na scenariuszu filmu.

W odcinku Star Wars Show możemy zobaczyć fragment sceny, która była opisywana w nieoficjalnych informacjach. Luke nagadał Rey, że opiekunki świątyni są atakowane przez piratów. Postawił przed nią dylemat: jeśli im pomoże, a potem odejdzie, oni wrócą w większej sile i zginie więcej osób. Rey o to nie dbała, wzięła miecz świetlny i pobiegła do wioski. A tam odgrywała.. ognisko i świętowanie. A przy ognisku Chewie i R2-D2. Miała być to jedna z jej lekcji, ale kompletnie nie wyszło zgodnie z zamierzeniami Luke'a. Materiał o usuniętych scenach zaczyna się od 3:15:

Star Wars Show zdradził też kulisy powstania oficjalnej książki Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi autorstwa Jasona Fry'a. W odróżnieniu od Star Wars. Przebudzenie mocy, gdzie pisarz pracował na wcześniejszej wersji scenariusza, tutaj autor w pełni współpracuje z reżyserem, Rianem Johnsonem. To właśnie Johnson przedstawił pisarzowi listę ważnych scen, o których może napisać, a które nie pojawią się w filmie. Są to: pogrzeb Hana Solo, wspólne sceny Rose i jej siostry Paige oraz rozbudowany wątek na Canto Bight.

Na początku zdjęć do filmu w Dubrowniku w Chorwacji kręcono coś, co wyglądało na scenę pogrzebu. Być może zobaczymy ją także na wydaniu Blu-ray.

Książka zadebiutuje w USA już 6 marca. W Polsce powieści wydaje Uroboros.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV