Riko prawie bocian – pokazy przedpremierowe w sieci Multikino

Od 28 kwietnia do 4 maja br. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć animację Riko prawie bocian. Premiera w kinach 5 maja.

Od 28 kwietnia do 4 maja br. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć animację Riko prawie bocian. Premiera w kinach 5 maja.

Adam Siennica

Adam Siennica

Bilety na przedpremierowo pokazy animacji Richard the Stork można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino.

Riko prawie bocian - plakat
fot. materiały prasowe

Jest to historia wróbla adoptowanego przez bociany, który wbrew rozmiarom, zakazom i naturze postanowił dolecieć do samego serca Afryki. Humor, rozrywka, ptasie trele i świeżo upierzona ferajna w kinach.

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV