Repertuar kin Nowość Program TV

Robert Downey Jr. nie do zastąpienia jako Iron Man? Jest też o penisie Visiona

Reżyserzy filmu Avengers: Wojna bez granic, bracia Russo, zabrali głos w kwestii tego, czy Robert Downey Jr. mógłby zostać zastąpiony jako Iron Man w Kinowym Uniwersum Marvela.

Jeśli już zastanawiamy się nad tym, która postać zginie w filmach Avengers: Wojna bez granic czy Avengers 4, wysoko na liście plasuje się Tony Stark. Przyszłość tej postaci w Kinowym Uniwersum Marvela nie jest na razie jasna; pojawiają się także plotki, że Robert Downey Jr. pożegna się z rolą Iron Mana. Teraz głos w całej sprawie zabrali bracia Russo, którzy przekonują, że nie ma żadnych rozmów na temat odejścia aktora:

Nie ma nikogo, kto mógłby przejąć tę rolę od Roberta. Nie może grać jednak tej postaci na zawsze. Wydaje mi się, że chciałby w swojej karierze zrobić wiele innych rzeczy. Ale z całą pewnością kocha wcielać się w tą postać, wiem to; wiem też, że doskonale nam się współpracuje. Zobaczymy, jak to wszystko się rozwinie.

Dodając jeszcze:

Robert jest nieprawdopodobnym liderem. Prywatnie to serdeczna i otwarta osoba. Jest świetny w podnoszeniu morale członków obsady i sprawianiu, że każdy czuje się częścią tego całego procesu. Oczywiście w ramach zdrowej przestrzeni twórczej.

Wygląda też na to, że w filmie Avengers: Wojna bez granic dojdzie do osobliwego spotkania Iron Mana i Doktora Strange’a, o czym zapewnia Benedict Cumberbatch:

Tak, dojdzie do starcia egoistycznych, próżnych kozich bródek. Cała ta relacja będzie wciągająca.

Z kolei w jednym z ostatnich wywiadów Paul Bettany musiał się zmierzyć z pytaniem o to, czy… jego Vision posiada penisa:

Myślę, że może wybrać… Może wybrać… Może zmienić swoje właściwości fizyczne, więc z odrobiną wyobraźni to powinna być odpowiedź na wasze pytanie.

Sebastian Stan wyjawił z kolei, że istnieje 8-minutowa wersja sceny po napisach z filmu Czarna Pantera, w której pojawia się Zimowy Żołnierz. Miała ona być „lepsza” niż ta ostatecznie zaprezentowana i akcentowała relacje Bucky’ego z mieszkańcami Wakandy, którzy nazywali go Białym Wilkiem. W sekwencji Shuri tłumaczyła bohaterowi, skąd wziął się jego pseudonim.

W sieci pojawiły się także nowe materiały promocyjne: fanowski plakat przedstawiający walkę Thanosa i Hulka, zakulisowe zdjęcie, na którym Spider-Man spotkał nieoczekiwanych sojuszników, jak również zabawne wideo, w którym Tom Holland musi odpowiadać na naprawdę absurdalne pytania:

-
-

Avengers: Wojna bez granic wejdzie na ekrany kin 27 kwietnia. Dwa dni wcześniej odbędą się w naszym kraju pierwsze pokazy przedpremierowe.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

[SDCC 2018] Godzilla i Król Ghidorah!…

Podczas panelu Warner Bros zadebiutował pierwszy zwiastun superprodukcji Godzilla: Król Potworów. Premiera w 2019 roku.

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Przeraża czy nie? Venom…

Do sieci wyciekło zdjęcie, na którym pojawia się filmowy Venom - materiał pochodzi z zaprezentowanego…

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Koniec DCEU pod obecnym…

W trakcie Comic-Conu w San Diego oficjalnie potwierdzono, że Kinowe Uniwersum DC zmienia swoją nazwę…

Piotr Piskozub
-

Bracia Russo nie chcą oglądać się…

Bracia Russo udzielili wywiadu, w którym poruszyli kilka kwestii związanych z przyszłorocznym filmem Avengers 4.

Piotr Piskozub
-

Dlaczego w MCU nie ma już…

Scenarzysta filmu Iron Man 3, Drew Pearce, wyjawił, dlaczego Marvel zrezygnował z tworzenia kolejnych one-shotów.

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Słynny pierścień, złoczyńca obsadzony.…

Na Comic-Conie w San Diego odbył się panel poświęcony serialowi Flash. Zaprezentowano zwiastun 5. sezonu…

Co o tym sądzisz?