Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

 

 

Robert Downey Jr. nie do zastąpienia jako Iron Man? Jest też o penisie Visiona

Reżyserzy filmu Avengers: Wojna bez granic, bracia Russo, zabrali głos w kwestii tego, czy Robert Downey Jr. mógłby zostać zastąpiony jako Iron Man w Kinowym Uniwersum Marvela.

Jeśli już zastanawiamy się nad tym, która postać zginie w filmach Avengers: Wojna bez granic czy Avengers 4, wysoko na liście plasuje się Tony Stark. Przyszłość tej postaci w Kinowym Uniwersum Marvela nie jest na razie jasna; pojawiają się także plotki, że Robert Downey Jr. pożegna się z rolą Iron Mana. Teraz głos w całej sprawie zabrali bracia Russo, którzy przekonują, że nie ma żadnych rozmów na temat odejścia aktora:

Nie ma nikogo, kto mógłby przejąć tę rolę od Roberta. Nie może grać jednak tej postaci na zawsze. Wydaje mi się, że chciałby w swojej karierze zrobić wiele innych rzeczy. Ale z całą pewnością kocha wcielać się w tą postać, wiem to; wiem też, że doskonale nam się współpracuje. Zobaczymy, jak to wszystko się rozwinie.

Dodając jeszcze:

Robert jest nieprawdopodobnym liderem. Prywatnie to serdeczna i otwarta osoba. Jest świetny w podnoszeniu morale członków obsady i sprawianiu, że każdy czuje się częścią tego całego procesu. Oczywiście w ramach zdrowej przestrzeni twórczej.

Wygląda też na to, że w filmie Avengers: Wojna bez granic dojdzie do osobliwego spotkania Iron Mana i Doktora Strange’a, o czym zapewnia Benedict Cumberbatch:

Tak, dojdzie do starcia egoistycznych, próżnych kozich bródek. Cała ta relacja będzie wciągająca.

Z kolei w jednym z ostatnich wywiadów Paul Bettany musiał się zmierzyć z pytaniem o to, czy… jego Vision posiada penisa:

Myślę, że może wybrać… Może wybrać… Może zmienić swoje właściwości fizyczne, więc z odrobiną wyobraźni to powinna być odpowiedź na wasze pytanie.

Sebastian Stan wyjawił z kolei, że istnieje 8-minutowa wersja sceny po napisach z filmu Czarna Pantera, w której pojawia się Zimowy Żołnierz. Miała ona być „lepsza” niż ta ostatecznie zaprezentowana i akcentowała relacje Bucky’ego z mieszkańcami Wakandy, którzy nazywali go Białym Wilkiem. W sekwencji Shuri tłumaczyła bohaterowi, skąd wziął się jego pseudonim.

W sieci pojawiły się także nowe materiały promocyjne: fanowski plakat przedstawiający walkę Thanosa i Hulka, zakulisowe zdjęcie, na którym Spider-Man spotkał nieoczekiwanych sojuszników, jak również zabawne wideo, w którym Tom Holland musi odpowiadać na naprawdę absurdalne pytania:

-
-

Avengers: Wojna bez granic wejdzie na ekrany kin 27 kwietnia. Dwa dni wcześniej odbędą się w naszym kraju pierwsze pokazy przedpremierowe.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Venom w komiksie ma dziecko. To…

Komiksowy Venom ma dziecko - składa się tak, że jest to najbardziej niebezpieczny ze wszystkich…

naEKRANIE
-

Plakaty filmowe z minionego miesiąca. Zobacz…

Plakaty, jakie zadebiutowały w sieci w ostatnich tygodniach, promują nowe filmy i seriale. Zobaczcie galerię…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Nie z tego świata powróciło z nowym sezonem, już czternastym, co samo w sobie zakrawa…

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
-

Kler zaczyna podbijać Europę. Bije kolejny…

Kler pojawił się na ekranach w Wielkiej Brytanii i Irlandii, osiągając kapitalny wynik w box…

Dawid Muszyński
-

Daredevil: sezon 3, odcinek 1-6 –…

Daredevil powrócił do formy? Pogłoski okazały się prawdziwe! 3. sezon serialu o obrońcy z Hell’s…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
-

Avengers 4 – akcja fanów MCU.…

Fani MCU prowadzą na Twitterze zbiorową akcję, która ma zmusić Marka Ruffalo do ujawnienia tytułu…

Co o tym sądzisz?