Przeczytaj w weekend

Roger Cross w obsadzie „The Strain”

Roger Cross wystąpi w pilocie The Strain stacji FX i reżyseria Guillermo del Toro. W przypadku zamówienia pełnego sezonu będzie to rola powracająca.

Roger Cross wystąpi w pilocie The Strain stacji FX i reżyseria Guillermo del Toro. W przypadku zamówienia pełnego sezonu będzie to rola powracająca.

Janusz Wyczołek

Janusz Wyczołek

Tagi:  casting 

Aktor zagra pana Fitzwilliamsa, szefa ochrony oraz opiekuna postaci granej przez Jonathana Hyde'a.

The Strain to serialowa adaptacja książek autorstwa del Toro ("Hobbit", "Hellboy", "Labirynt Fauna"), który jest twórcą telewizyjnego projektu i zajmie się reżyserią większości odcinków. Produkcja otrzymała zamówienie pilotowego odcinka, ale stacja FX jest niemal pewna zamówienia pierwszego sezonu (wciąż jednak czekamy na oficjalną informację). Twórcy z góry zakładają stworzenie fabuły na maksymalnie 3-5 sezonów. Sam del Toro twierdzi, że w jego książkach jest wystarczająco materiału.

[info]Akcja książki rozpoczyna się od tajemniczego lądowania samolotu na środku autostrady. Nie można wywołać pilotów, maszyna stoi wyłączona. Gdy w końcu ekipa ratunkowa dociera do środka, odkrywają, że wszyscy nie żyją. Nie ma żadnych śladów przyczyn. Ephraim Goodweather (w tej roli Corey Stoll) i jego ekipa z centrum kontroli chorób zakaźnych muszą działać szybko i ustalić powody zdarzenia, zanim wybuchnie panika. Najpierw odkrywają, że czwórka ofiar wciąż żyje, ale to jedyne dobre wieści. Kiedy z kostnicy znika dwieście ciał, sprawy gwałtownie się pogarszają. Niebawem Eph i jego towarzysze odkrywają, że muszą toczyć bój nie tylko o uratowanie bliskich, ale o całe miasto. Pradawne zagrożenie ludzkości powróciło.[/info]

Serial składać się będzie z 13 odcinków. Zdjęcia rozpoczną się jesienią. Premiera w 2014 roku.

Crossa mogliśmy ostatnio oglądać (również w rolach powracających) w Arrow, Continuum oraz Motive.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV