Repertuar kin Nowość Program TV

Rotten Tomatoes sprawdzi wiedzę na temat filmu? Nowe pomysły na walkę z trollami

Kapitan Marvel padła ofiarą ataku trolli na portalu Rotten Tomatoes. Władze serwisu zamierzają wprowadzić kolejne ograniczenia dla użytkowników, aby nie powtórzyła się sytuacja z atakiem na film Kapitan Marvel.

Kapitan Marvel to film MCU, który w ubiegłym tygodniu miał swoją premierę. Jeszcze przed wejściem produkcji na ekrany kin do sieci zaczęły spływać negatywne recenzje, które miały na celu obniżenie średniej filmu. To działania tak zwanych trolli internetowych – praktyka, która w popkulturze miała już miejsce przy okazji premier filmów takich jak Gwiezdne wojny: ostatni Jedi czy Czarna Pantera.

Portal Rotten Tomatoes zapowiedział walkę z trollami. Usunięto wskaźnik „chcę zobaczyć” ze swojego serwisu. Stwierdzono, że tego typu „trollowanie” i pisanie komentarzy pozbawionych konstruktywnej krytyki mija się z polityką portalu, którego celem jest zbieranie rzetelnych recenzji użytkowników i krytyków. Nie będzie to jednak jedyny sposób walki z trollami. The Hollywood Reporter podaje, że jeden z przedstawicieli Rotten Tomatoes, zapowiedział zaostrzenie ograniczeń dla użytkowników serwisu. Będą oni m.in. sprawdzani z wiedzy na temat ocenianego filmu.

-
-

Nie wiadomo na razie, jak system ten miałby funkcjonować, ale władze chcą zwiększyć wiarygodność ocen użytkowników i samego portalu. Zapowiadają zatem testowanie różnych rozwiązań.

Źródło: screenrant.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – olbrzymie zainteresowanie…

Wiemy już, ile wyświetleń w trakcie pierwszych 24 godzin po internetowym debiucie zanotował zwiastun filmu…

Piotr Piskozub
Plotka
-

The Batman – wiemy już, w…

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat filmu The Batman - są one związane…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.