Przeczytaj w weekend

Rozbici, People of Earth, The Guest Book – będą kolejne sezony

Hity stacji TBS zostały przedłużone na kolejne sezony. W nowych odsłonach powrócą seriale Rozbici, People of Earth oraz The Guest Book.

Hity stacji TBS zostały przedłużone na kolejne sezony. W nowych odsłonach powrócą seriale Rozbici, People of Earth oraz The Guest Book.

Wrecked to odcinkowa komedia, która rozgrywa się na bezludnej wyspie. Po katastrofie samolotu, dwaj przyjaciele postanawiają wziąć się w garść i zostają liderami grupy rozbitków. Serial zadebiutował w 2016 roku i doczekał się dwóch sezonów. Potwierdzono, że powstanie także trzeci.

Czytaj także: Będzie 2. sezon serialu Atypowy

Fabuła serialu People of Earth skupia się na dziennikarzu badającym osobliwą grupę wsparcia dla osób, którzy zostali porwani przez kosmitów. Mężczyzna jest sceptyczny wobec ich historii, jednak z biegiem czasu dochodzi do wniosku, że on również mógł paść ofiarą takiego porwania. Odcinki serialu oglądało 2.7 mln widzów, w związku z czym ogłoszono przedłużenie produkcji na sezon 3.

Kolejnej, trzeciej już odsłony, doczeka się także komediowa antologia The Guest Book. Akcja rozgrywa się w niewielkim ośrodku, który w każdym odcinku jest odwiedzany przez nowych wakacyjnych gości. Serial należy do czołówki hitów TBS, które cieszą się największą oglądalnością.

Daty premier nie są jeszcze znane.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: TBS

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV