Rzadkie karty Pokemon trafiły na aukcję. Są warte kilkadziesiąt tysięcy dolarów

Przewiduje się, że te rzadkie karty z Pokemonami zostaną sprzedane za ponad 65 tysięcy dolarów.

Przewiduje się, że te rzadkie karty z Pokemonami zostaną sprzedane za ponad 65 tysięcy dolarów.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  Pokemon 

Karty kolekcjonerskie mogą osiągać zawrotne ceny w serwisach aukcyjnych. Nie inaczej jest w przypadku tych z Pokemonami, gdzie pojedyncze egzemplarze są warte setki, a nawet tysiące dolarów. Szczególnie dobrym źródłem zarobku są jednak całe, nieotwarte paczki - takie jak w opisywanym tu przypadku.

Na stronie domu aukcyjnego Huggins & Scott pojawiła się aukcja, w której można zdobyć wyjątkowo rzadki i limitowany zestaw kart Pokemon z 1999 roku. Aktualnie jego cena wynosi 35 tysięcy dolarów, jednak licytacja trwać będzie jeszcze przez najbliższych 8 dni. Przewiduje się, że kwota sprzedaży przekroczy 65 tysięcy dolarów, bo taki sam zestaw sprzedano za 66 tysięcy w sierpniu ubiegłego roku. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się już 13 lutego - to właśnie wtedy kończy się licytacja.

Źródło: cbr.com, hugginsandscott.com / fot. The Pokemon Company

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV