Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Capcom najlepszym wydawcą 2018 roku. Zobacz podsumowanie według Metacritic

Firma Capcom dostarczyła na rynek najlepiej oceniane produkcje 2018 roku - tak wynika z danych opublikowanych przez serwis Metacritic.

Firma Capcom dostarczyła na rynek najlepiej oceniane produkcje 2018 roku - tak wynika z danych opublikowanych przez serwis Metacritic.

Serwis Metacritic przygotował podsumowanie roku 2018 w grach wideo. Skupiono się w nim na wydawcach, starając się ustalić, która firma wprowadziła na rynek najlepiej oceniane produkcje. W tym celu przygotowano zestawienie, w którym autorzy przyjrzeli się produkcjom wypuszczonym na rynek przez dużych wydawców (12 lub więcej gier w ciągu roku).

Wyniki mogą być pewnym zaskoczeniem. Okazuje się, że w roku 2018 najlepszym wydawcą była firma Capcom, która dostarczyła na rynek m.in. Monster Hunter World i Okami HD. Na kolejnych miejscach podium znalazły się firmy SEGA (najlepsza premiera - Sonic Mania) oraz Electronic Arts (najlepiej oceniana gra - FIFA 19). Tuż za nimi ulokowano Nintendo, które zaliczyło znacznie gorszy rok niż 2017, ale miało kilka asów w rękawie, jak np. świetnie oceniane Super Smash Bros. Ultimate.

Tak prezentuje się pełne zestawienie dużych (powyżej 12 gier) wydawców według Metacritic:

1. Capcom
2. SEGA
3. Electronic Arts
4. Nintendo
5. Ubisoft
6. Sony
7. Square Enix
8. Bandai Namco Entertainment
9. Digerati Distribution
10. NIS America
11. Plug In Digital
12. Focus Home Interactive
13. THQ Nordic

Źródło: metacritic.com / fot. Capcom

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV