Przeczytaj w weekend

Rakuten TV – platforma VOD dostępna w Polsce

Rakuten TV umożliwia wypożyczanie pojedynczych filmów. W ofercie nie brakuje nowości, chociaż na ten moment nie mają one polskich napisów ani lektora.

Rakuten TV umożliwia wypożyczanie pojedynczych filmów. W ofercie nie brakuje nowości, chociaż na ten moment nie mają one polskich napisów ani lektora.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  rakuten 

Rakuten TV to międzynarodowa platforma VOD, której właścicielem jest japońska firma Rakuten. Niektórzy mogą kojarzyć ją z koszulek zawodników FC Barcelony. Póki co serwis dostępny jest w naszym kraju wyłącznie w wersji beta i jedynie po angielsku. Na ten moment nie wiadomo nic o planach wprowadzenia wersji polskojęzycznej.

Platforma Rakuten TV pozwala na kupowanie dostępu do pojedynczych filmów w cenach od kilku do kilkudziesięciu złotych. W ofercie znaleźć można zarówno starsze produkcje, jak i niedawne kinowe hity - m.in. Venom, A Star Is Born czy First Man.

Źródło: rakuten.tv / fot. Rakuten

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV