[SDCC 2018] Avengers: Wojna bez granic – reżyser Iron Mana 3 ma problem z tą sceną

Reżyser filmów Iron Man 3 i Predator, Shane Black, w trakcie Comic-Conu w San Diego napiętnował jedną ze scen z filmu Avengers: Wojna bez granic.

Reżyser filmów Iron Man 3 i Predator, Shane Black, w trakcie Comic-Conu w San Diego napiętnował jedną ze scen z filmu Avengers: Wojna bez granic.

Wczoraj na Comic-Conie w San Diego odbył się panel studia 20th Century Fox, w którym wziął udział m.in. reżyser produkcji Predator i Iron Man 3, Shane Black. W trakcie swojego wystąpienia filmowiec zdradził, że ma problem z jedną ze scen z obrazu Avengers: Wojna bez granic - chodzi tu mianowicie o sekwencję, w której Spider-Man naciera na Thanosa i strzela w jego kierunku pajęczą siecią:

W pewnym momencie on (Thanos - przyp. aut.) mógł zatrzymać pędzący w jego kierunku pociąg i zamienić go w stado ptaków. Po chwili jednak atakuje go Spider-Man i Thanos zachowuje się trochę w stylu: O nie, moje oczy! Są pokryte siecią! Uwielbiam ten film, ale po prostu... No cóż, dzieciak musiał coś zrobić, więc...

Black miał na myśli najprawdopodobniej pewnego rodzaju ekranową niekonsekwencję: Thanos, który wcześniej bez trudu radził sobie z Hulkiem czy Thorem, został w przywołanej scenie zatrzymany przez słabszego od nich Spider-Mana.

Dajcie nam w komentarzach znać, czy zgadzacie się z opinią reżysera.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV