Przeczytaj w weekend

[SDCC 2018] Black Ops 4 z klimatyczną edycją kolekcjonerską. Jest też nowy zwiastun trybu zombie

Activision ujawniło nową edycję gry Call of Duty: Black Ops III. Jej wygląd sugeruje, że bliżej jej do produkcji pokroju Dark Souls czy Bloodborne.

Activision ujawniło nową edycję gry Call of Duty: Black Ops III. Jej wygląd sugeruje, że bliżej jej do produkcji pokroju Dark Souls czy Bloodborne.

Nowa edycja gry Call of Duty: Black Ops 4 wygląda fenomenalnie. Mystery Box Edition - bo tak nazwali ją twórcy - swoim wyglądem zupełnie nie kojarzy się z marką Call of Duty. Co kryje wewnątrz?

Znajdziemy w niej:

  • grę w steelbooku wraz z przepustką sezonową,
  • puzzle z motywem zombie,
  • przypinkę z wizerunkami bohaterów trybu zombie,
  • 1. numer komiksu Call of Duty: Zombies,
  • litografie z motywem zombie,
  • uchwyt na telefon,
  • 10 łatek do wykorzystania w grze,
  • oraz tajemniczy przedmiot, którego nie ujawniono.

Tak prezentuje się nietypowa edycja kolekcjonerska i jej zawartość.

Przedstawiono również kolejny, bardzo klimatyczny materiał promujący tryb zombie.

Źródło: gematsu.com / fot. Activision

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV