[SDCC 2018] Krwawa jatka i przekleństwa w świecie Batmana. Zwiastun serialu Titans

Ruszamy z San Diego Comic-Con na poważnie. Oto mroczny zwiastun serialu Titans opartego na komiksach DC, który skierowany jest TYLKO do widzów dorosłych.

Ruszamy z San Diego Comic-Con na poważnie. Oto mroczny zwiastun serialu Titans opartego na komiksach DC, który skierowany jest TYLKO do widzów dorosłych.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  sdcc 2018 

Titans to pierwszy serial tworzony dla platformy streamingowej DC Universe. Jest on realizowany z myślą o najwyższej kategorii wiekowej w telewizji - TV-MA, czyli będzie to produkcja przeznaczona tylko dla dorosłych. Czemu? Zwiastun pełny przemocy i przekleństw (F**ck Batman!) Wam odpowie na to pytanie.

Serial opowiada o Dicku Graysonie znanym także jako Robin, który walczy ze złem w bezkompromisowy sposób. W serialu pojawią się innych członkowie tytułowej grupy: Raven, Beast Boy czy Starfire. W głównych rolach występują Brenton ThwaitesTeagan CroftAnna Diop oraz Ryan Potter.

Serial ma zadebiutować jeszcze w tym roku na platformie DC Universe.

Źródło: variety.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV