[SDCC 2018] Twórcy Kingdom Hearts III oddają hołd Myszce Miki z okazji 90. urodzin

Square Enix i Disney wspominają udział Myszki Miki w serii Kingdom Hearts III. Zobaczcie wideo, które przygotowano z okazji urodzin tej kultowej postaci.

Square Enix i Disney wspominają udział Myszki Miki w serii Kingdom Hearts III. Zobaczcie wideo, które przygotowano z okazji urodzin tej kultowej postaci.

W tym roku sympatyczny bohater będzie obchodził swoje 90. urodziny. Z tej okazji, w trakcie jednego z paneli na San Diego Comic-Con zaprezentowano materiał z serii Kingdom Hearts, który przedstawia sceny z udziałem właśnie Myszki Miki.

Najnowsza odsłona cyklu, czyli Kingdom Hearts III, zadebiutuje 25 stycznia 2019 roku. Gra dostępna będzie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: youtube.com / fot. Square Enix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV