Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Serial Dobry omen oburzy niektórych widzów? Twórca jest na to gotowy

Neil Gaiman, twórca nowego miniserialu Dobry omen, zapowiada, że jego produkcja może oburzyć niektórych widzów. Dodaje jednak, że jest na to przygotowany.

Nadchodzący serial Dobry omen jest adaptacją książki Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta pod tym samym tytułem. Akcja rozgrywa się w Dniu Apokalipsy, przewidzianym przez wiedźmę Agnes Nutter. W tym samym czasie na ziemi żyją agent piekła, Crowley i anioł Azirafal, którzy ani myślą się stąd wynosić, nawet wtedy, gdy zapada kompletny chaos. Obydwaj postanawiają połączyć siły by zatrzymać Czterech Motocyklistów Apokalipsy i zgładzić Antychrysta. Całość będzie składać się z sześciu odcinków.

Neil Gaiman, który jest showrunnerem serialu, udzielił ostatnio wywiadu portalowi Entertainment Weekly. Jak mówi, jest wręcz przekonany, że serialowa wizja aniołów, demonów czy wątków religijnych może wywołać pewne kontrowersje, jednak on jest na to gotowy. Największego oburzenia spodziewa się w wątku Adama i Ewy. Jak tłumaczy:

W początkowej scenie obserwujemy Adama i Ewę. Oni są czarnoskórzy, ponieważ jesteśmy w Raju w Afryce, więc jest to oczywiste. I właśnie to jest jedno z tych miejsc, w których pomyślałem sobie, że ludzie mogą uznać to za obraźliwe. I jeśli tak będzie – świetnie. Dowiedzmy się o tym i pozwólmy sobie na to.

-
-

Gaiman opowiedział również nieco szerzej o nadchodzącej produkcji, podkreślając, że będzie ona i śmieszna i wzruszająca jednocześnie. Dodaje, że najtrudniejszym dla niego było zaadaptowanie 400-stronnicowej powieści do formatu scenariusza, jednak zapewnia, że to, co najważniejsze w książce, widzowie zobaczą także na ekranie.

Książka oferuje nam magiczne czekoladki i lody, serial będzie również oferował magiczne czekoladki i lody. Czasem będą one takie same, czasem trochę inne, ale to nic.

Przypomnijmy, że w obsadzie są Michael Sheen, David Tennant, Jon Hamm, Nick Offerman, Adrian Arjona i Mireille Enos.

Premiera w 2019 roku.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: twitter.com/neilhimself
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.