Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

http://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=26632444&PluID=0&ord=1542258611.6176&rtu=-1
 

Serial Dobry omen oburzy niektórych widzów? Twórca jest na to gotowy

Neil Gaiman, twórca nowego miniserialu Dobry omen, zapowiada, że jego produkcja może oburzyć niektórych widzów. Dodaje jednak, że jest na to przygotowany.

Nadchodzący serial Dobry omen jest adaptacją książki Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta pod tym samym tytułem. Akcja rozgrywa się w Dniu Apokalipsy, przewidzianym przez wiedźmę Agnes Nutter. W tym samym czasie na ziemi żyją agent piekła, Crowley i anioł Azirafal, którzy ani myślą się stąd wynosić, nawet wtedy, gdy zapada kompletny chaos. Obydwaj postanawiają połączyć siły by zatrzymać Czterech Motocyklistów Apokalipsy i zgładzić Antychrysta. Całość będzie składać się z sześciu odcinków.

Neil Gaiman, który jest showrunnerem serialu, udzielił ostatnio wywiadu portalowi Entertainment Weekly. Jak mówi, jest wręcz przekonany, że serialowa wizja aniołów, demonów czy wątków religijnych może wywołać pewne kontrowersje, jednak on jest na to gotowy. Największego oburzenia spodziewa się w wątku Adama i Ewy. Jak tłumaczy:

W początkowej scenie obserwujemy Adama i Ewę. Oni są czarnoskórzy, ponieważ jesteśmy w Raju w Afryce, więc jest to oczywiste. I właśnie to jest jedno z tych miejsc, w których pomyślałem sobie, że ludzie mogą uznać to za obraźliwe. I jeśli tak będzie – świetnie. Dowiedzmy się o tym i pozwólmy sobie na to.

-
-

Gaiman opowiedział również nieco szerzej o nadchodzącej produkcji, podkreślając, że będzie ona i śmieszna i wzruszająca jednocześnie. Dodaje, że najtrudniejszym dla niego było zaadaptowanie 400-stronnicowej powieści do formatu scenariusza, jednak zapewnia, że to, co najważniejsze w książce, widzowie zobaczą także na ekranie.

Książka oferuje nam magiczne czekoladki i lody, serial będzie również oferował magiczne czekoladki i lody. Czasem będą one takie same, czasem trochę inne, ale to nic.

Przypomnijmy, że w obsadzie są Michael Sheen, David Tennant, Jon Hamm, Nick Offerman, Adrian Arjona i Mireille Enos.

Premiera w 2019 roku.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: twitter.com/neilhimself
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po przeskoku w czasie przyciąga zmianami rzeczywistości bohaterów i historią. Co wydarzy…

Piotr Piskozub
-

Gwiezdne Wojny – cuda i dziwy…

W sieci pojawiła się galeria zakulisowych zdjęć z planu trylogii prequeli, która weszła w skład…

Paweł Krzystyniak
-

Złapałeś już je wszystkie? Oto Pokemony…

Zwiastun Pokemon: Detektyw Pikachu wypełniony jest różnymi Pokemonami. Zobacz, które stworzenia pojawiły się w materiale…

Piotr Piskozub
-

Harry Potter – bohaterowie jako anime.…

W sieci pojawiła się galeria bohaterów serii Harry Potter, którzy zostali przedstawieni jako postacie z…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – komiks wprowadza do…

Zadebiutował pierwszy zeszyt komiksu wprowadzającego do filmu Kapitan Marvel. Captain Marvel Prelude wyjawia wiele ciekawych…

Dawid Muszyński
-

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – recenzja…

W filmie Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda powracamy do świata wykreowanego przez J.K.Rowling, by oglądać kolejne…

Ocena recenzenta:
4

Co o tym sądzisz?