Serial Timeless skasowany. Nie będzie 3. sezonu

Stacja NBC właśnie podjęła ostateczną decyzję o kasacji serialu Timeless. Jest jednak pewna sugestia, która może zainteresować fanów.

Stacja NBC właśnie podjęła ostateczną decyzję o kasacji serialu Timeless. Jest jednak pewna sugestia, która może zainteresować fanów.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  timeless 

Z uwagi na niesatysfakcjonujące wyniki oglądalności, przyszłość serialu Timeless stała pod znakiem zapytania. Dziś wiemy już jednak, że produkcja zostaje skasowana i nie doczeka się 3. sezonu. Informację potwierdza stacja NBC.

Mimo kasacji, podobno trwają już pierwsze dyskusje na temat stworzenia filmu kontynuującego wydarzenia z serialu. Dwugodzinny film miałby być podsumowaniem wszystkich wątków i ostatecznym zamknięciem historii, jednak wszelkie rozważania są na razie tak wstępne, że i tak nie wiadomo, czy zostanie to zrealizowane.

Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV