Przeczytaj w weekend

Seven Seconds skasowane. Nie będzie 2. sezonu

Netflix zdecydował o skasowaniu serialu Seven Seconds. Czy serial ma zamkniętą historię?

Netflix zdecydował o skasowaniu serialu Seven Seconds. Czy serial ma zamkniętą historię?

Adam Siennica

Adam Siennica

Seven Seconds miał być tzw. antologią, czyli każdy sezon miał opowiadać kompletnie oddzielną historię niezwiązaną fabularnie z innymi seriami. Dlatego też pierwszy sezon oferuje zamkniętą fabułę.

Wcześniej informowano, że łącznikiem każdego sezonu byłoby miasto, w którym rozgrywa się akcja. Mieliśmy śledzić trudne życie zupełnie innych bohaterów. Twórczyni miała pomysł na pięć sezonów.

Wydaje się, że Netflix jednak nie jest jakoś zawiedziony tym serialem pod względem jakości, ponieważ ma być zgłoszony do walki o nagrodę Emmy w kategorii najlepszy serial limitowany.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV