„Shannara” – Poppy Drayton z główną rolą w serialu MTV

Poppy Drayton ("When Calls the Heart") zagra w serialu fantasy stacji MTV "Shannara", opartym na serii książek, których autorem jest Terry Brooks.

Poppy Drayton ("When Calls the Heart") zagra w serialu fantasy stacji MTV "Shannara", opartym na serii książek, których autorem jest Terry Brooks.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

"Shannara" umiejscowiona jest naszym świecie, tysiące lat po zniszczeniu naszej cywilizacji. Historia skupia się na rodzinie Shannara, której potomkowie są obdarzeni starożytną magią i których przygody ciągle zmieniają przyszłość świata.

Pierwszy 10-odcinkowy sezon oparty jest na drugiej książce z serii, "The Elfstones Of Shannara" (w Polsce wydanej pod tytułem "Kamienie Elfów Shannary"). Drayton zagra Amberle, Księżniczkę Elfów. Zręczna, wysportowana i zdolna, staje się pierwszą kobietą przyjętą do Wybranych, specjalnej grupy elfów odpowiedzialnej za opiekę i ochronę starożytnego drzewa Ellcrys. Jej bohaterska i niebezpieczna przygoda jest tylko początkiem.

Czytaj także: "Moda na sukces" zmieni stację telewizyjną w Polsce?

Autorami scenariusza są twórcy Tajemnice Smallville, Al Gough i Miles Millar. 2 pierwsze odcinki wyreżyseruje Jonathan Liebsman. Autor książek, Terry Brooks znajdzie się w gronie producentów wykonawczych.

Źródło: Deadline.com

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV