John Rhys Davies w serialu fantasy „Shannara” stacji MTV

John Rhys Davies, najbardziej znany z trylogii "Władca Pierścieni" dostaje rolę w serialu opartym na książkach Terry'ego Brooksa.

John Rhys Davies, najbardziej znany z trylogii "Władca Pierścieni" dostaje rolę w serialu opartym na książkach Terry'ego Brooksa.

Adam Siennica

Adam Siennica

John Rhys-Davies wcieli się w króla Eventine'a, dziadka Amberle (Poppy Drayton), który rządził królestwem elfów Arbordon przez dekady. Podejmował dyskusyjne decyzje, by utrzymać Cztery Krainy w pokoju, ale kiedy jego ukochana wnuczka zostaje wybrana do wypełnienia niebezpiecznego przeznaczenia, jego życie także się zmienia.

John Rhys Davies najbardziej znany jest z roli Gimliego w trylogii "Władca Pierścieni". Zdjęcia do wysokobudżetowego 10-odcinkowego serialu rozpoczną się w lutym w Nowej Zelandii.

Czytaj także: Manu Bennett w serialu "Shannara"

Pierwszy 10-odcinkowy sezon oparty jest na drugiej książce z serii, „The Elfstones Of Shannara” (w Polsce wydanej pod tytułem „Kamienie Elfów Shannary”).

Kroniki Shannary” umiejscowiona jest naszym świecie, tysiące lat po zniszczeniu naszej cywilizacji. Historia skupia się na rodzinie Shannara, której potomkowie są obdarzeni starożytną magią i których przygody ciągle zmieniają przyszłość świata.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV