Shenmue III wygląda coraz lepiej. Zobacz nowy zwiastun gry

W sieci pojawił się zwiastun Shenmue III. Materiał zawiera fragmenty rozgrywki z nadchodzącej produkcji.

W sieci pojawił się zwiastun Shenmue III. Materiał zawiera fragmenty rozgrywki z nadchodzącej produkcji.

W trakcie Magic 2019 w Monako zaprezentowano nowy zwiastun Shenmue III. Materiał zawiera fragmenty rozgrywki i wygląda zdecydowanie lepiej niż wcześniejsze wideo. Nie da się jednak ukryć, że pewne elementy, takie jak twarze postaci, nadal pozostawiają sporo do życzenia. Niewykluczone jednak, że zostaną one dopracowane i będą wyglądać inaczej w finalnej wersji gry.

Yu Suzuki, twórca gry, wyjawił też kilka nowych informacji na temat Shenmue III. W produkcji ma pojawić się ponad 500 postaci sterowanych przez sztuczną inteligencję, a w wirtualnym świecie znajdziemy liczne sklepy, w których ceny produktów mogą być różne. Nie zabraknie tu również możliwości łowienia ryb - główny bohater, Ryo, będzie mógł kupować m.in. wędki i przynęty, a także brać udział w zawodach.

Walka ponownie inspirowana ma być serią Virtua Fighter, ale cały system stworzony zostanie od podstaw. Powrócą pewne ataki znane z poprzedniczek. Z myślą o nowicjuszach pojawi się system "AT", dzięki któremu wykonywanie skomplikowanych ciosów ma być sprowadzone do naciśnięcia jednego przycisku. Im więcej razy będziemy powtarzać dany cios, tym mocniejszy on się stanie. Podobnie ma to wyglądać jeśli chodzi o zdrowie Ryo - im więcej będziemy trenować, tym bardziej wytrzymały stanie się protagonista.

Źródło: dualshockers.com, youtube.com / fot. Deep Silver

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV