Sniper Elite V2 Remastered oficjalnie. Zobacz zwiastun oraz screeny z gry

Karl Fairburne powraca, by w pojedynkę rozprawić się z armią Hitlera i zmienić tym samym losy wojny.

Karl Fairburne powraca, by w pojedynkę rozprawić się z armią Hitlera i zmienić tym samym losy wojny.

Plotki z grudnia oficjalnie zostały potwierdzone. W tym roku czeka nas powrót na teatr działań II wojny światowej. Ujawniono grę Sniper Elite V2 Remastered, która trafi na konsole PS4, XBO, Switch oraz PC. Odświeżona wersja to remaster oryginału, który na rynku ukazał się w 2012 roku. Dodatkowo w nowej edycji otrzymamy pakiet wszystkich dodatków do gry.

Twórcy zdecydowali się zaprezentować Sniper Elite V2 Remastered na pierwszym zwiastunie oraz pokazać kilka screenów z nadchodzącej odsłony.

Wszystko to obejrzeć możecie poniżej.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV