Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Sniper Elite V2 Remastered z datą premiery. Zagramy już w przyszłym miesiącu

Przedpremierowe zamówienia na Sniper Elite V2 Remastered składać można już teraz. Twórcy pokazali także zwiastun porównawczy gry.

Przedpremierowe zamówienia na Sniper Elite V2 Remastered składać można już teraz. Twórcy pokazali także zwiastun porównawczy gry.

Wydawca 505 Games w końcu poinformował graczy, kiedy ci mogą spodziewać się premiery odświeżonego wydana jednej z lepszych gier snajperskich. W Sniper Elite V2 Remastered zagramy za nieco ponad miesiąc. Konkretna data premiery została wyznaczona na 14 maja. Berlińska eskapada Karla Fairburne'a dostępna będzie na konsolach PS4, XBO, Switch oraz na PC. Pre-ordery gry na PC i PS4 już ruszyły.

Zainteresowani powinni skusić się na pre-order, który daje upust w wysokości 10 procent od ceny wyjściowej. Ta została ustalona na poziomie 35 euro. Cena pecetowej wersji gry, w przypadku posiadania w swej bibliotece Steam produktu Sniper Elite V2 wyniesie zaledwie 10 euro.

Wraz z ogłoszeniem daty premiery do sieci trafił nowy zwiastun przedstawiający porównanie nowego odświeżonego wydania gry z oryginałem, w którego mieliśmy okazję zagrać przed siedmioma laty.

Źródło: vg247.com / fot. 505 Games

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV