Sony uczciło premierę Kingdom Hearts 3 nowym walkmanem

Fani Kingdom Hearts i dobrej muzyki mają powody do zadowolenia. W sprzedaży pojawiła się limitowana edycja Walkmana nawiązująca stylistycznie do nowej odsłony serii.

Fani Kingdom Hearts i dobrej muzyki mają powody do zadowolenia. W sprzedaży pojawiła się limitowana edycja Walkmana nawiązująca stylistycznie do nowej odsłony serii.

Na kolejną pełnoprawną odsłonę Kingdom Hearts miłośnicy serii musieli poczekać kilka ładnych lat. Aby uczcić tę premierę, firma Sony postanowiła wydać limitowaną wersję swojego kultowego odtwarzacza, Walkmana Series A. Mimo iż od premiery pierwszego Walkmana minęło już 50 lat, a kasety już dawno wyszły z mody, marka ta wciąż cieszy się wielką popularnością. Na szczęście posiadacze tej limitowanej edycji nie będą musieli odkurzać kaset zalegających na strychu - sprzęt wyposażono w 16 GB pamięci, dzięki czemu przechowamy na nim tysiące piosenek.

Tym, co wyróżni NW-A55 Series A na tle innych Walkmanów od Sony, jest zdobienie nawiązujące do Kingdom Hearts III. Na obudowie znajdziemy bardzo subtelny rysunek przedstawiający głównego bohatera, Sorę, a sprzęt zapakowano w eleganckie, czarne pudełko z motywami z gry. W sprzedaży pojawiły się także bezprzewodowe słuchawki WH-H800 h.ear on 2 Mini Wireless z muszlami przyozdobionymi symbolami występującymi w tej grze.

Niestety, gadżety mają jedną, dość poważną wadę - można je kupić wyłącznie na japońskiej stronie firmy, pod tym linkiem. Dla najzagorzalszych fanów serii nie powinien być to jednak problem i znajdą sposób, aby wejść w posiadanie tych małych dzieł sztuki. Walkman NW-A55 Series A wyceniono na równowartość ok. 999 zł, zaś za słuchawki trzeba zapłacić ok. 860 zł.

Źródło: Ubergizmo / Zdjęcie: Sony.jp

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV