Sony uczciło premierę Kingdom Hearts 3 nowym walkmanem

Fani Kingdom Hearts i dobrej muzyki mają powody do zadowolenia. W sprzedaży pojawiła się limitowana edycja Walkmana nawiązująca stylistycznie do nowej odsłony serii.

Fani Kingdom Hearts i dobrej muzyki mają powody do zadowolenia. W sprzedaży pojawiła się limitowana edycja Walkmana nawiązująca stylistycznie do nowej odsłony serii.

Emil Borzechowski
Emil Borzechowski

Na kolejną pełnoprawną odsłonę Kingdom Hearts miłośnicy serii musieli poczekać kilka ładnych lat. Aby uczcić tę premierę, firma Sony postanowiła wydać limitowaną wersję swojego kultowego odtwarzacza, Walkmana Series A. Mimo iż od premiery pierwszego Walkmana minęło już 50 lat, a kasety już dawno wyszły z mody, marka ta wciąż cieszy się wielką popularnością. Na szczęście posiadacze tej limitowanej edycji nie będą musieli odkurzać kaset zalegających na strychu - sprzęt wyposażono w 16 GB pamięci, dzięki czemu przechowamy na nim tysiące piosenek.

Tym, co wyróżni NW-A55 Series A na tle innych Walkmanów od Sony, jest zdobienie nawiązujące do Kingdom Hearts III. Na obudowie znajdziemy bardzo subtelny rysunek przedstawiający głównego bohatera, Sorę, a sprzęt zapakowano w eleganckie, czarne pudełko z motywami z gry. W sprzedaży pojawiły się także bezprzewodowe słuchawki WH-H800 h.ear on 2 Mini Wireless z muszlami przyozdobionymi symbolami występującymi w tej grze.

Niestety, gadżety mają jedną, dość poważną wadę - można je kupić wyłącznie na japońskiej stronie firmy, pod tym linkiem. Dla najzagorzalszych fanów serii nie powinien być to jednak problem i znajdą sposób, aby wejść w posiadanie tych małych dzieł sztuki. Walkman NW-A55 Series A wyceniono na równowartość ok. 999 zł, zaś za słuchawki trzeba zapłacić ok. 860 zł.

Źródło: Ubergizmo / Zdjęcie: Sony.jp

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV