Repertuar kin Nowość Program TV

Sony uczciło premierę Kingdom Hearts 3 nowym walkmanem

Fani Kingdom Hearts i dobrej muzyki mają powody do zadowolenia. W sprzedaży pojawiła się limitowana edycja Walkmana nawiązująca stylistycznie do nowej odsłony serii.

Na kolejną pełnoprawną odsłonę Kingdom Hearts miłośnicy serii musieli poczekać kilka ładnych lat. Aby uczcić tę premierę, firma Sony postanowiła wydać limitowaną wersję swojego kultowego odtwarzacza, Walkmana Series A. Mimo iż od premiery pierwszego Walkmana minęło już 50 lat, a kasety już dawno wyszły z mody, marka ta wciąż cieszy się wielką popularnością. Na szczęście posiadacze tej limitowanej edycji nie będą musieli odkurzać kaset zalegających na strychu – sprzęt wyposażono w 16 GB pamięci, dzięki czemu przechowamy na nim tysiące piosenek.

Tym, co wyróżni NW-A55 Series A na tle innych Walkmanów od Sony, jest zdobienie nawiązujące do Kingdom Hearts III. Na obudowie znajdziemy bardzo subtelny rysunek przedstawiający głównego bohatera, Sorę, a sprzęt zapakowano w eleganckie, czarne pudełko z motywami z gry. W sprzedaży pojawiły się także bezprzewodowe słuchawki WH-H800 h.ear on 2 Mini Wireless z muszlami przyozdobionymi symbolami występującymi w tej grze.

PS4
-
-

Niestety, gadżety mają jedną, dość poważną wadę – można je kupić wyłącznie na japońskiej stronie firmy, pod tym linkiem. Dla najzagorzalszych fanów serii nie powinien być to jednak problem i znajdą sposób, aby wejść w posiadanie tych małych dzieł sztuki. Walkman NW-A55 Series A wyceniono na równowartość ok. 999 zł, zaś za słuchawki trzeba zapłacić ok. 860 zł.

Źródło: Ubergizmo / Zdjęcie: Sony.jp

 

 

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Michalina Reda
-

Aladyn spotyka Dżasminę. Nowe zdjęcie z…

Aladyn to aktorska wersja znanej animacji Disneya, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.