Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Śpiące królewny - AMC szykuje serial na podstawie książki Stephena i Owena Kingów

Kolejna powieść autorstwa mistrza grozy trafi na mały ekran. Zajmie się nią stacja odpowiedzialna za The Walking Dead.

Kolejna powieść autorstwa mistrza grozy trafi na mały ekran. Zajmie się nią stacja odpowiedzialna za The Walking Dead.

Jak podaje Deadline stacja AMC przygotuje pilot serialu Sleeping Beauties na podstawie powieści autorstwa Stephena Kinga i jego syna, Owena, wydanej w Polsce pod tytułem, Śpiące królewny . Młodszy King przygotuje scenariusz pilotowego odcinka.

Literacki oryginał dzieje się w przyszłości, w której wszystkie kobiety na Ziemi zapadają w dziwną śpiączkę. W czasie snu oplata je tajemnicza powłoka przypominająca kokon. Kobiety po wejściu w objęcia Morfeusza przenoszą się do świata pełnego harmonii, w którym konflikty są rzadkością. Jednak, gdy zostają wybudzone stają się dzikie i agresywne. Jedyną odporną na tajemniczą śpiączkę kobietą jest Evie. Mężczyźni pozostawieni sami na świecie dzielą się na wrogie frakcje. Jedni chcą zabić Evie, traktując ją jako wybryk natury, drudzy chcą ją ocalić, ponieważ może być kluczem do wyleczenia zarazy.

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: Prószyński i S-ka

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV