Smętarz dla zwierzaków – finałowy zwiastun horroru

Studio Paramount Pictures przygotowała finałowy zwiastun filmu Smętarz dla zwierzaków. Jest on oparty na książce Stephena Kinga.

Studio Paramount Pictures przygotowała finałowy zwiastun filmu Smętarz dla zwierzaków. Jest on oparty na książce Stephena Kinga.

Pet Sematary opowiada o dr. Louisie Creedzie, który przeprowadza się z rodziną z Bostonu do Maine. Nieopodal w lesie odkrywa tajemnicze cmentarzysko i szybko wraz z nim pojawia się przerażające zło.

W obsadzie są Jason Clarke, Amy Seimetz i John Lithgow. Pierwsze recenzje są entuzjastyczne. Film zebrał średnią ocen 7.6/10 (36 pozytywnych recenzji, 4 negatywne).

Premiera w Polsce w maju.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV