Spider-Man: Daleko od domu – plakaty widowiska MCU. Pajączek w Europie

Zgodnie z zapowiedziami Tom Holland opublikował nowe materiały promujące film Spider-Man: Daleko do domu. Trzy plakaty z superbohaterem.

Zgodnie z zapowiedziami Tom Holland opublikował nowe materiały promujące film Spider-Man: Daleko do domu. Trzy plakaty z superbohaterem.

Spider-Man: Daleko od domu to pierwszy film MCU rozgrywający się po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Peter Parker leci na wycieczkę szkolną do Europy, gdzie do pomocy werbuje go sam Nick Fury.

Plakaty przedstawiają superbohatera w Berlinie, w Wenecji oraz w Londynie. Za kamerą ponownie stoi Jon Watts. W głównych rolach zobaczymy Toma Hollanda, Samuela L. Jacksona oraz Jake'a Gyllenhaala.

Na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutuje pełny zwiastun filmu. Można założyć, że najpóźniej nastąpi to z premierą Avengers: Koniec gry, by promować widowisko.

Premiera w lipcu.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV