Przeczytaj w weekend

Stacja Berlin – nowy zwiastun 3. sezonu serialu

Zadebiutował zwiastun 3. sezonu produkcji Epix o szpiegu CIA.

Zadebiutował zwiastun 3. sezonu produkcji Epix o szpiegu CIA.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  zwiastun 

Serial Berlin Station opowiada o Danielu Millerze, agencie CIA, który przybywa do tytułowego miasta, aby rozpocząć pracę w tamtejszym biurze Agencji. Wkrótce odkrywa mroczne strony swojej pracy. Zadebiutował zwiastun 3. sezonu produkcji, który jest dostępny poniżej.

Premiera 3. sezonu 2 grudnia.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: Epix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV