Stan Lee i inni komentują transakcję Fox i Disneya. Reakcje są przeróżne

Wielka transakcja między Fox a Disneyem to najbardziej popularny temat ostatnich dni. Do sprawy odnieśli się również Stan Lee, James Gunn i inni.

Wielka transakcja między Fox a Disneyem to najbardziej popularny temat ostatnich dni. Do sprawy odnieśli się również Stan Lee, James Gunn i inni.

Michalina Reda

Michalina Reda

Disney oficjalnie zakupił studio 20th Century Fox, nabywając tym samym prawa do wszystkich postaci komiksowych Marvela oraz wielu innych znanych franczyz - Obcy - 8. pasażer Nostromo, Kingsman: Tajne służby, Avatar czy Planeta małp. Cały popkulturowy świat żyje ostatnio tylko tą nowiną, a swoje zdanie na ten temat wypowiedzieli również znani twórcy, w tym sam Stan Lee. Jak mówi:

To naprawdę świetna wiadomość! Teraz postaci takie jak Fantastyczna Czwórka czy X-Meni mogą wreszcie wrócić tam, skąd się wywodzą. Niezwykle ważne jest, by mieć bohaterów Marvela pod jednym dachem. Już nie mogę się doczekać, by zobaczyć te wszystkie cuda, jakie się z tego rozwiną!

Sprawę skomentowali także James Gunn, Josh Gad, a także scenarzyści Judd Apatow, Andrew Todd, James L. Brooks, czy aktorka Alexandra Shipp. To tylko część komentarzy, która jest dostępna w sieci, a już teraz widać, że reakcje są naprawdę różne.

Źródło: screenrant.com, comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV