Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Stan Lee pozwał firmę POW! Entertainment, którą założył za miliard dolarów

Wciąż trwają biznesowe problemy Stana Lee, który postanowił zawalczyć o swoją własność i pozwać firmę, którą twórca komiksów założył za miliard dolarów.

Stan Lee pozwał CEO firmy POW! Entertainment, Shane’a Duffy’ego i współzałożyciela Gilla Championa, którzy mieli spiskować przeciwko niemu, a także ukraść jego tożsamość i dobrowolnie korzystać z jego wizerunku na całym świecie.

Lee twierdzi, że Duffy i Champion nie ujawnili pełnych warunków sprzedaży firmy w Hong Kongu w 2017 roku. W związku z tym Lee był przekonany, że umowa zawierała umowę licencyjną. Okazało się jednak, że dało to prawo POW! do wykorzystywania nazwiska, tożsamości i wizerunku Stana Lee na całym świecie.

Ze względu na pogarszający się wzrok 95-letniego Stana Lee, nie mógł on przeczytać dokładnie warunków umowy i nie przypomina sobie, aby ktoś z jego współpracowników mu je przytoczył. Nie był więc świadomy wytycznych podpisywanego dokumentu. Sprawa trafiła do sądu.

-
weekend
-

Po śmierci żony, Stan Lee stał się obiektem ataków oszustów i bezlitosnych biznesmenów, którzy chcieli wykorzystać podeszły wiek twórcy komiksowego. Stan Lee pozwał również swojego byłego managera, Jerardo Olivareza za nadużycia finansowe i oszustwa.

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny szokuje. 15. odcinek 9. sezonu to wydarzenia emocjonujące, ciekawe…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – Thanos bał…

W sieci pojawiła się związana z filmem Avengers: Koniec gry teoria, według której Thanos wysłał…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Adam Siennica
-

Spider-Man: Daleko od domu – plakaty…

Zgodnie z zapowiedziami Tom Holland opublikował nowe materiały promujące film Spider-Man: Daleko do domu. Trzy…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry wyjawi, dlaczego Kapitan…

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił, że Avengers: Koniec gry wyjawi, gdzie przez ostatnich kilkanaście…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.