Repertuar kin Nowość Program TV

Star Trek – Picard powraca. Nowe informacje o serialu

Alex Kurtzman to obecnie szef uniwersum Star Treka. To on odpowiada za plany na kolejne seriale, a wcześniej był scenarzystą filmów J.J. Abramsa. W rozmowie z The Hollywood Reporter zdradził nowe informacje o projekcie powrotu Jean Luca Picarda.

Star Trek pod koniec 2019 roku doczeka się nowego serialu. Patrick Stewart powróci jako Jean Luc Picard, którego grał w klasyku gatunku Star Trek: Następne pokolenie. Alex Kurtzman w rozmowie z The Hollywood Reporter zdradza pierwsze informacje o tym, czego się spodziewać.

Okazuje się, że fabuła będzie mieć związek z wydarzeniami z filmu Star Trek z 2009 roku. Mowa o zniszczeniu planety Romulus, która była centrum Imperium Romulan. To ma mieć gigantyczny wpływ na Picarda, którego życie przez to zostanie radykalnie zmienione. Fabuła zostanie osadzona po tym zdarzeniu.

Twórca wyjaśnia, że Stewart zgodził się powrócić do roli pod jednym warunkiem: serial ma być czymś świeżym, czego ludzie nie oczekują po Star Treku. Ma być jednak w tym nutka nostalgii, by widzowie dostrzegli coś, co znają, ale to nowa perspektywa jest tym, co przyciągnęło aktora do roli. Chcą iść na przekór oczekiwaniom fanów.

-
-

Serial zostanie napisany przez Alexa Kurtzmana oraz Michaela Chabona, który jest pisarzem i scenarzystą. Zapowiedziano premierę na koniec 2019 roku.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: CBS

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Thanos jako kobieta? Zobacz świetny cosplay

Thanos to potężny złoczyńca MCU, z którym ponownie zmierzą się superbohaterowie. Jedna z fanek zaproponowała…

Michalina Reda
-

Shazam! – Zachary Levi bronił Kapitan…

Kiedy Kapitan Marvel była atakowana przez trolli internetowych, Zachary Levi, odtwórca roli Shazama, stanął w…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.