Star Trek w reżyserii Tarantino tylko dla dorosłych. Nowe informacje

Informacja o tym, że Quentin Tarantino może wyreżyserować Star Treka brzmi jak żart na Prima Aprilis. Sytuacja się rozwija i poznaliśmy nowe szczegóły projektu.

Informacja o tym, że Quentin Tarantino może wyreżyserować Star Treka brzmi jak żart na Prima Aprilis. Sytuacja się rozwija i poznaliśmy nowe szczegóły projektu.

Prestiżowy portal Deadline.com donosi opierając się na swoich źródłach, że J.J. Abrams i studio Paramunt zgodzili się, by nowy kinowy Star Trek miał wysoką kategorię wiekową R (film niewskazany dla widzów poniżej 17 roku życia). Był to warunek Quentin Tarantino zanim przystąpił do pracy nad projektem, który bardzo chce wyreżyserować na podstawie własnego pomysłu.

Tarantino spędził kilka godzin w pokoju scenarzystów z potencjalnymi kandydatami, którzy pomogą mu stworzyć ten film. Są to Lindsey Beer (Chaos Walking), Drew Pearce (Mission: Impossible - Rogue Nation, Iron Man 3) oraz Mark L. Smith (The Revenant).

Scenariusz w oparciu o pomysł Tarantino napisze jedna z trzech wymienionych osób. Mówi się, że faworytem jest Smith. Prace nad tekstem będą odbywać się w momencie, gdy Tarantino będzie pracować na planie swojego najnowszego filmu o Charlesie Mansonie. Niewykluczone, że potem sam Tarantino poprawi tekst według swojego zdania.

Paramount, J.J. Abrams i sam Quentin Tarantino nie komentują doniesień. Szczegóły pomysłu reżysera nie są znane.

Quentin Tarantino
Źródło: materiały prasowe

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV