Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Star Wars Jedi: Fallen Order tworzone przez nowy zespół studia Respawn

Za stworzenie Star Wars Jedi: Fallen Order odpowiada nowa ekipa deweloperów. O efektach ich pracy mamy przekonać się jeszcze w tym roku.

Za stworzenie Star Wars Jedi: Fallen Order odpowiada nowa ekipa deweloperów. O efektach ich pracy mamy przekonać się jeszcze w tym roku.

Deweloperzy ze studia Respawn mają obecnie powody do zadowolenia. Ich nowa produkcja, Apex Legends, zadebiutowała na rynku zaledwie kilka dni po pierwszych plotkach na jej temat i z miejsca przypadła do gustu graczom. W ciągu kilku godzin od premiery tytuł ten sprawdził ponad milion graczy.

Warto jednak pamiętać, że studio to pracuje również nad grą w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Produkcja zatytułowana Star Wars Jedi: Upadły zakon ma zadebiutować w okresie świątecznym tego roku i póki co nie wiemy zbyt wiele na jej temat. Teraz Mackey McCandlish z Respawn udzielił wywiadu serwisowi VG24/7, w którym ujawnił, że nad tym projektem pracuje niemal zupełnie nowy zespół, twórcy Titanfall zaś poświęcili się tworzeniu i rozwojowi Apex Legends.

Star Wars Jedi: Upadły zakon ma być przygodową grą akcji, która przedstawi wydarzenia po historii przedstawionej w filmie Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów.

Źródło: comicbook.com / fot. EA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV