Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Star Wars Jedi: Fallen Order tworzone przez nowy zespół studia Respawn

Za stworzenie Star Wars Jedi: Fallen Order odpowiada nowa ekipa deweloperów. O efektach ich pracy mamy przekonać się jeszcze w tym roku.

Deweloperzy ze studia Respawn mają obecnie powody do zadowolenia. Ich nowa produkcja, Apex Legends, zadebiutowała na rynku zaledwie kilka dni po pierwszych plotkach na jej temat i z miejsca przypadła do gustu graczom. W ciągu kilku godzin od premiery tytuł ten sprawdził ponad milion graczy.

Warto jednak pamiętać, że studio to pracuje również nad grą w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Produkcja zatytułowana Star Wars Jedi: Fallen Order ma zadebiutować w okresie świątecznym tego roku i póki co nie wiemy zbyt wiele na jej temat. Teraz Mackey McCandlish z Respawn udzielił wywiadu serwisowi VG24/7, w którym ujawnił, że nad tym projektem pracuje niemal zupełnie nowy zespół, twórcy Titanfall zaś poświęcili się tworzeniu i rozwojowi Apex Legends.

Star Wars Jedi: Fallen Order ma być przygodową grą akcji, która przedstawi wydarzenia po historii przedstawionej w filmie Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów.

-
Plotka
-

Źródło: comicbook.com / fot. EA

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Gotham – co dalej w 5.…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Gotham zatytułowanego Nothing’s Shocking. Zobaczcie sami.

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.