Przeczytaj w weekend

Star Wars Jedi: Fallen Order tworzone przez nowy zespół studia Respawn

Za stworzenie Star Wars Jedi: Fallen Order odpowiada nowa ekipa deweloperów. O efektach ich pracy mamy przekonać się jeszcze w tym roku.

Za stworzenie Star Wars Jedi: Fallen Order odpowiada nowa ekipa deweloperów. O efektach ich pracy mamy przekonać się jeszcze w tym roku.

Deweloperzy ze studia Respawn mają obecnie powody do zadowolenia. Ich nowa produkcja, Apex Legends, zadebiutowała na rynku zaledwie kilka dni po pierwszych plotkach na jej temat i z miejsca przypadła do gustu graczom. W ciągu kilku godzin od premiery tytuł ten sprawdził ponad milion graczy.

Warto jednak pamiętać, że studio to pracuje również nad grą w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Produkcja zatytułowana Star Wars Jedi: Fallen Order ma zadebiutować w okresie świątecznym tego roku i póki co nie wiemy zbyt wiele na jej temat. Teraz Mackey McCandlish z Respawn udzielił wywiadu serwisowi VG24/7, w którym ujawnił, że nad tym projektem pracuje niemal zupełnie nowy zespół, twórcy Titanfall zaś poświęcili się tworzeniu i rozwojowi Apex Legends.

Star Wars Jedi: Fallen Order ma być przygodową grą akcji, która przedstawi wydarzenia po historii przedstawionej w filmie Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith.

Źródło: comicbook.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV