Stranger Things - aktor daje fanom zagadkę. Jej rozwiązanie zdradza los jego postaci?

Pewna zagadka zadana fanom przez gwiazdę Stranger Things doprowadza do tajemniczej wiadomości.

Pewna zagadka zadana fanom przez gwiazdę Stranger Things doprowadza do tajemniczej wiadomości.

Norbert Zaskórski
Norbert Zaskórski
Tagi:  stranger things 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Jak wiadomo w finale 3. sezonu Stranger Things Hopper prawdopodobnie ginie, gdy poświęca się, aby Joyce mogła zniszczyć maszynę Rosjan służącą do otwarcia portalu do Drugiej Strony. Jednak twórcy nie pokazali ciała bohatera, dlatego fani rozpoczęli spekulacje, że być może Hopper przeżył, szczególnie, że w scenie po napisach w pewien sposób to sugerowano. W ostatnich dniach David Harbour, odtwórca roli Hoppera na swoim Instagramie zmieniał zdjęcie profilowe na cyfry. Jak do tej pory były to 6,1,8,6. Fani szybko rozwiązali te zagadkę sugerując, że chodzi o numer telefonu Murraya Baumana, dziennikarza, który pomógł bohaterowi i Joyce rozprawić się z Rosjanami. Gdy zadzwoni się pod ten numer (618-625-8313), to odzywa się taka oto wiadomość na skrzynce głosowej:

Cześć, dodzwoniłeś się do rezydencji Murraya Baumana. Mamo, jeśli to ty, odłóż słuchawkę i zadzwoń do mnie między godziną piątą i szóstą, jak wcześniej uzgodniliśmy, dobrze? Jeśli to ty Joyce, dziękuję ci za telefon, próbuję się z tobą skontaktować. Mam aktualizację. Chodzi o to, cóż, lepiej będzie jak porozmawiamy osobiście. To nie jest ani dobre ani złe, ale to coś...

Być może jeśli chodzi o wspomnianą aktualizację Bauman miał na myśli sprawę Hoppera, którego Joyce poszukuje mimo tego, co widziała w bazie. Zapewne nie prędko dowiemy się jaki los spotkał tego bohatera.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV