Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Stranger Things: Zapowiedziano powieść, która przedstawi przeszłość szeryfa Hoppera

Uniwersum Stranger Things wzbogaci się o powieść Stranger Things: Darkness on the Edge of Town, która opowie o przeszłości Jima Hoppera.

Stranger Things doczeka się powieści zatytułowanej Stranger Things: Darkness on the Edge of Town. Jej autorem będzie Adam Christopher i skupi się ona na historii szeryfa Jima Hoppera, w którego na ekranie wciela się David Harbour. Ma być ona fabularnym prequelem i przedstawi wydarzenia na kilka lat przed 1. sezonem – ze słów autora wynika, że akcję powieści osadzono w Nowym Jorku w roku 1977.

Nie ujawniono zbyt wielu szczegółów, ale na koncie NXonNetflix na Twitterze zaprezentowano okładkę książki i zdradzono, że pojawi się w niej Jedenastka, którą interesować będą pewne „pytania bez odpowiedzi”. Można więc przypuszczać, że w powieści przeplatać się będą wydarzenia z roku 1983 lub 1984 (w którym dzieją się wydarzenia odpowiednio 1. i 2. sezonu) ze scenami z przeszłości.

Stranger Things: Darkness on the Edge of Town
fot. Netflix

To był wymarzony projekt i miałem radość z pisania tej książki. Jestem wielkim fanem serialu, a Jim Hopper, szeryf Hawkins jest moją ulubioną postacią. Wniknięcie w jego przeszłość w Nowym Jorku było świetnym doświadczeniem i mam nadzieję, że czytelnicy będą mieli równie wiele radości z czytania o jego dziwacznych przygodach w 1977 roku, jak ja, podczas pisania ich – napisał na swoim blogu Adam Cristopher. 

-
-

Źródło: cbr.com, twitter.com / fot. materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.