Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Tommy Wiseau wraca. Oto zwiastun Big Shark od najgorszego reżysera świata

Tommy Wiseau szykuje obecnie swój nowy film, Big Shark. Do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji.

Tommy Wiseau szykuje obecnie swój nowy film, Big Shark. Do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji.

Tommy Wiseau od lat uznawany jest za najgorszego reżysera na świecie, a ten tytuł zyskał po premierze jego filmu The Room z 2003 roku. Z biegiem czasu zyskał on wśród fanów status kultowego; cieszył się tak dużą popularnością, że historię jego powstania ukazał James Franco w Disaster Artist. Wiseau postanowił znów zaznaczyć swoją obecność w X Muzie i przygotowuje obraz Big Shark, w którym olbrzymi rekin ma paraliżować Nowy Orlean. Zobaczcie zwiastun:

Na razie nie jest jasne, kiedy film trafi na ekrany kin. Wiemy za to, że na planie produkcji Wiseau miał okazję wypowiedzieć pamiętne "Hi, Mark!", gdyż w powstawaniu dzieła walnie pomaga odtwórca roli Marka z The Room, Greg Sestero. Na oficjalnej stronie reżysera znajdziecie już także materiały promocyjne, w tym wymowną bieliznę - sprawdźcie sami w tym miejscu.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Tommy Wiseau/MovieWeb

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV