Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Styczniowe zapowiedzi Timof Comics. Zobaczcie plansze

Wydawnictwo Timof Comics przygotowało na styczeń dwie premiery. Poznajcie tytuły i obejrzyjcie plansze z nadchodzących komiksów.

Wydawnictwo Timof Comics przygotowało na styczeń dwie premiery. Poznajcie tytuły i obejrzyjcie plansze z nadchodzących komiksów.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Wydawnictwo Timof Comics zapowiedziało na 29 stycznia dwie komiksowe premiery, obie będące kontynuacjami znanych już cykli. Pierwszą propozycją jest już czwarty tom Centaurus 1: Ziemia obiecana - serii science fiction tworzonej przez LeoRodolphe oraz Zoran Janjetov.

Drugą zapowiedzią jest kontynuacja serii Ed Piskor przedstawiającej historię hip hopu. Drugi tom Hip Hop Genealogia #01 obejmuje lata 1981-1983, kiedy to hip hop przeniósł się z parków i mieszkań do śródmiejskich klubów i wytwórni płytowych.

Oto okładki i przykładowe plansze z zapowiedzianych przez Timof Comics albumów:

Źródło: Timof Comics / fot. Timof Comics

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV