Repertuar kin Nowość Program TV

Superman czy Flash? DC ostatecznie potwierdza, kto zawsze był szybszy

DC ostatecznie potwierdziło, który z superbohaterów zawsze był szybszy - Superman czy Flash.

Ledwie wczoraj informowaliśmy Was, że w komiksowym świecie Wally West okazał się szybszy od Barry’ego Allena. W dalszym ciągu otwarta wydawała się jednak kwestia tego, czy Szkarłatny Sprinter wygrałby w biegowym pojedynku z Supermanem. Rywalizacja obu herosów podzieliła miłośników powieści graficznych – choć zwycięzcą okazał się Flash, niektórzy fani przekonywali, że Człowiek ze Stali na ostatniej prostej wyraźnie zwolnił (ten komiksowy motyw wykorzystano również w scenie po napisach z filmu Liga Sprawiedliwości). Teraz scenarzysta serii Flash, Joshua Williamson, wyjawia jednak, że zwycięzca jest tylko jeden:

Zawsze powinniśmy patrzeć na to w ten sposób – przecież szybkość to domena Flasha, prawda? On jest Najszybszym Człowiekiem na Ziemi… Jest tu odpowiedź. Wydaje mi się, że wszyscy z nas mówili to od dawna. Jestem pewien, że niektórzy fani Supermana będą rozczarowani… Ale Superman może zrobić jakąkolwiek inną rzecz. Jest Supermanem.

-
spoilery
-

Warto dodać, że w ramach eventu Flash War pokazano nie tylko bieg Westa i Allena. Niedługo później na miejscu pojawia się Liga Sprawiedliwości, a Superman twierdzi, że może „złapać” któregoś ze sprinterów. Sęk w tym, że Człowiek ze Stali w żaden sposób nie zdołał nadążyć za herosami – ostatecznie, cały zdyszany, odpuszcza.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: DC

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shang-Chi – kto zagra azjatyckiego herosa?…

Shang-Chi to kolejny bohater z komiksów Marvela, który doczeka się solowego filmu. Nie wiadomo jeszcze,…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner jakiś czas temu sama przyznała się, że jest kiepska w zachowywaniu tajemnicy. Teraz…

Michalina Reda
-

Terry Gilliam uważa, że filmy superbohaterskie…

Terry Gilliam odniósł się do kina superbohaterskiego i przedstawił swoje zdanie - to po prostu…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.