Syfy zamawia na sezon serial „Blood Drive”

Stacja Syfy dała zielone światło na rozpoczęcie produkcji 1. sezonu serialu dramatycznego "Blood Drive", który umiejscowiony jest w postapokaliptycznej przyszłości.

Stacja Syfy dała zielone światło na rozpoczęcie produkcji 1. sezonu serialu dramatycznego "Blood Drive", który umiejscowiony jest w postapokaliptycznej przyszłości.

"Blood Drive" to produkcja tworzona przez Johna Hlavina ("Underworld: Awakening") i Davida Straitona ("Bates Motel"), który zajmie się reżyserią.

Czytaj także: Terry O’Quinn dołącza do „Secrets & Lies”

Projekt określany jest jako napakowany akcją i dynamiką serial osadzony w postapokaliptycznej przyszłości, który skupia się na kalifornijskim gliniarzu. Bohater zmuszony zostaje wziąć udział w szalonym, brutalnym wyścigu śmierci po całym kraju, w którym samochody napędzane są przez krew. Towarzyszy mu seksowna i niebezpieczna partnerka, która postrzega ludzi jako paliwo.

James Roland napisze scenariusz, a Fredrik Malmberg i Mark Wheeler zajmą się produkcją.

Źródło: Deadline / Fot. Syfy

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV