Little America - Sylvester Stallone zagra w nowym filmie produkcji Michaela Baya

Sylvester Stallone zagra w filmie Little America. Produkcją zajmie się Michael Bay - poznajcie szczegóły.

Sylvester Stallone zagra w filmie Little America. Produkcją zajmie się Michael Bay - poznajcie szczegóły.

Michał Jarecki
Michał Jarecki

Sylvester Stallone został gwiazdą Little America, thrillera osadzonego w dystopijnej przyszłości. Stany Zjednoczone zbankrutowały i przekształciły się w strefę wojny. Przypominający Donalda Trumpa prezydent zniszczył amerykańską gospodarkę. Przywództwo nad światem obejmują Chiny, a USA stają się ich protektoratem. Stallone wcieli się w byłego żołnierza; zostaje on wynajęty przez pewnego azjatyckiego miliardera w celu odnalezienia jego córki. Wraz z pracującą dla bogacza kobietą, komandos musi przedrzeć się przez mroczny, obcy świat otoczonego murem Hongkongu, który stał się kryjówką wielu Amerykanów. 

Scenariusz do filmu napisał Rowan Athale i stanie on również za kamerą produkcji. Producentem wykonawczym z ramienia swojej firmy Platinum Dunes został Michael Bay.

Projekt porównywany jest do filmu Johna Carpentera z 1981 roku pod tytułem Ucieczka z Nowego Jorku z Kurtem Russelem w roli głównej. Prace na planie mają ruszyć latem 2020 roku roku po tym, jak Stallone zakończy zdjęcia do filmu Samaritan.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Lionsgate

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV