Syn – teaser i zdjęcia zapowiadają 2. sezon. Kiedy premiera?

Syn to serial oparty na książce pod tym samym tytułem, w którym Pierce Brosnan gra główną rolę. Wiemy, kiedy 2. sezon trafi na polskie ekrany.

Syn to serial oparty na książce pod tym samym tytułem, w którym Pierce Brosnan gra główną rolę. Wiemy, kiedy 2. sezon trafi na polskie ekrany.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  data premiery 

Syn trafi na amerykańskie ekrany 30 kwietnia. Polscy widzowie na 2. sezon będą musieli trochę poczekać. AMC Polska ustaliła datę premiery na 9 maja.

Pierce Brosnan powraca w głównej roli. Zobaczcie teaser:

Zobaczcie galerię:

Źródło: AMC Polska / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV