Repertuar kin Nowość Program TV

Szczegóły fabuły Transformers: The Last Knight. Będzie magia i miecz

Transformers: The Last Knight ma więcej wspólnego z tytułowym rycerzem, niż mogliśmy przypuszczać. Poznajcie pierwsze spoilerowe szczegóły.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Dzisiejsze nieoficjalne szczegóły fabuły pochodzą z portalu Joblo.com, którego doniesienia często się sprawdzały. Nadal nie zostało to potwierdzone, więc traktujemy informacje z dystansem.  Dla wielu może być szokiem fakt, że ten film najwyraźniej będzie mieć fabułę w odróżnieniu od poprzednich odsłon. Wynikać to może z dwóch przyczyn. Po pierwsze – będzie to mocne otwarcie uniwersum, które ma doprowadzić do realizacji prequeli, spin-offów i kolejnych sequeli. Po drugie – po raz pierwszy seria dostaje nowych scenarzystów: Ken Nolan (Helikopter w ogniu) oraz duet Arc Marcrum i Matt Holloway znany z Iron Mana.

Michael Bay będzie czerpać w tym filmie z legend o Królu Arturze. Fabuła ma skupić się na Optimusie Prime, który odnajdzie swoją planetę Cybertron i dowie się, że to on odpowiada za jej wyniszczenie. Aby ożywić Cybertron, musi on odnaleźć tajemniczy artefakt związany z czarodziejem Merlinem. Okazuje się bowiem, że Merlin dostał swoją magiczną moc od… transformera. Dziennikarze nie wiedzą, czym jest ten artefakt, ale nasuwa tutaj naturalny wniosek: w logo filmu jest miecz, Dodając do siebie miecz i Merlina otrzymamy Excalibur.

Zobacz także: Nowy Bumblebee z Transformers: The Last Knight

Wyjawiają, że popularny Bumblebee dowodzi Autobotami w składzie Hound, Crosshairs i Drift. Ich bazą są pustkowia w Dakocie Południowej. Pojawiają się też znane z ostatniej części dinoboty oraz coś, co dziennikarze nazywają „mini-dinoboty”. Poznamy nowego brytyjskiego transformera oraz postać zwaną Stwórca, który jest powiązany z narodzinami transformerów.

Co ciekawe – twierdzą, że Megatron znów będzie mieć kształt myśliwca, ale nie wiadomo jeszcze, jakim cudem zmieni się znów w tę postać, gdy ostatnio był Galvatronem. Transformers: Ostatni Rycerz zadebiutuje w przyszłym roku.

Źródło: Joblo.com / zdjęcie główne: Paramount Pictures

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Spider-Man szydełkuje, Thor pomaga ptaszkom. Herosi…

W sieci pojawiła się kapitalna galeria przedstawiająca superbohaterów i inne ikony popkultury w trakcie przebywania…

Piotr Piskozub
-

Plan Wonder Woman 1984 – Diana…

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia i wideo z planu filmu Wonder Woman 1984 - możemy…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Ta postać mogła przeżyć wydarzenia z…

Wygląda na to, że jedna z postaci mogła przeżyć wydarzenia ukazane w filmie Avengers: Wojna…

Piotr Piskozub
-

Rozbrajający uśmiech Evangeline Lilly. Ant-Man i…

W sieci pojawiły się zakulisowe zdjęcia z planu filmu Ant-Man i Osa - widoczni są…

Adam Siennica
-

4. sezon Lucyfera w Netflixie. Pierwsze…

Showrunnerzy serialu Lucyfer w rozmowie z dziennikarzem TV Line wyjawili pierwsze informacje na temat kilka…

Adam Siennica
-

Jon Bernthal ma powrócić w 9.…

Jon Bernthal to jedna z gwiazd, która zaczynała przygodę z The Walking Dead od samego…

Co o tym sądzisz?