Szybcy i wściekli 9 - czy postać Briana powróci w filmie? Nowe zdjęcie z planu

Vin Diesel zamieścił w sieci zdjęcie z planu Szybkich i wściekłych 9, które sugeruje powrót ważnej postaci z serii.

Vin Diesel zamieścił w sieci zdjęcie z planu Szybkich i wściekłych 9, które sugeruje powrót ważnej postaci z serii.

Norbert Zaskórski
Norbert Zaskórski

Obecnie trwają prace na planie widowiska Szybcy i wściekli 9. Gwiazda produkcji Vin Diesel co jakiś czas zamieszcza w sieci różne zdjęcia zza kulis. Ostatnie może zapowiadać naprawdę wielki powrót do serii. Aktor wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie przedstawiające jego i Cody'ego Walkera, brata zmarłego w 2013 roku Paula Walkera, aktora, który w produkcji wcielał się w rolę Briana O'Connera. Dla przypomnienia po śmierci Walkera, jego bracia Caleb i Cody pomogli ukończyć siódmą część serii, dzięki pomocy CGI. Być może zdjęcie oznacza, że O'Conner powróci w kolejnej odsłonie. W obsadzie filmu jest już Jordana Brewster, czyli ekranowa żona Briana, zatem coś może być na rzeczy. Poinformujemy Was, gdy pojawi się jakiś komunikat na ten temat. 

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

There is something special that happens every time Cody comes to visit production.... Always making Pablo proud! All love, always. #Fast92020 #Fatherhood #FastFamily

Post udostępniony przez Vin Diesel (@vindiesel)

W obsadzie oprócz wspomnianych Diesela i Brewster w obsadzie są Charlize Theron, John Cena, Michelle Rodriguez, Michael Rooker, Ludacris, Tyrese Gibson, Helen Mirren oraz Francis Ngannou. Reżyserem projektu jest Justin Lin, dla którego będzie to już piąta przygoda z tą serią za kamerą. Scenariusz do filmu napisał Dan Casey. Szczegóły fabuły widowiska są trzymane w tajemnicy. Światowa premiera produkcji zaplanowana jest na 22 maja 2020 roku.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Universal Pictures

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV