Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw - Dwayne Johnson ogłasza zakończenie dokrętek

Oficjalnie zakończyły się zdjęcia i prace nad filmem Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. Informację ogłosił Dwayne Johnson.

Oficjalnie zakończyły się zdjęcia i prace nad filmem Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. Informację ogłosił Dwayne Johnson.

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw to spin-off o postaciach, które poznały się w filmie Szybcy i wściekli 7. Zdjęcia do filmu zakończyły się już w styczniu, ale na początku tego miesiąca rozpoczęły się dokrętki do filmu (jest to standardowa procedura w przypadku tego typu produkcji). Teraz gwiazda produkcji, Dwayne Johnson ogłosił zakończenie prac na planie filmu.

W drugiej tytułowej roli występuje Jason Statham. Za kamerą widowiska stanął David Leitch. Zobaczcie zdjęcie udostępnione przez popularnego The Rocka:

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

That’s a 100% official wrap on production for the beast known as HOBBS & SHAW. Broke out my ride to shoot a fun final touch for our movie. THANK YOU to my cast, director, producing partners, crew, studio and every company who has committed your time and talent to making such a cool, bad ass & fun movie. And most importantly, THANK YOU FANS WORLDWIDE who are fucking hyped to see our flick. I’m hyped too. Now, excuse while I go in this karaoke bar to find the bad guy I’m hunting down. Gonna sing him my favorite tune called UP YOUR ASS, GOES MY BOOT. It’s a beautiful song and he’s gonna love it. Love y’all, thanks for the support and see ya down the road. HOBBS & SHAW AUGUST 2ND 🌍 @hhgarcia41 📸

Post udostępniony przez therock (@therock)


Premiera w sierpniu.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV