Mroczne materie - nowy zwiastun serialu na podstawie bestsellerowej powieści

Mroczne materie to nadchodząca serialowa adaptacja powieści fantasy autorstwa Philipa Pullmana. Zobaczcie nowy zwiastun.

Mroczne materie to nadchodząca serialowa adaptacja powieści fantasy autorstwa Philipa Pullmana. Zobaczcie nowy zwiastun.

Michalina Reda

Michalina Reda

Mroczne materie to trylogia powieści fantasty autorstwa Phillipa Pullmana, na którą składają Złoty Kompas, Magiczny nóż, Bursztynowa Luneta. O tym, że powstaje serial na podstawie książek, słychać już od jakiegoś czasu. Zgodnie z zapowiedziami, pierwszy sezon będzie opowiadał o wędrówce głównych bohaterów, Lyry Belacqua i Willa Parry’ego przez wieloświat równoległych wymiarów.

Do sieci trafił nowy zwiastun produkcji. Zobaczcie wideo:

W obsadzie serialu są między innymi Dafne Keen, Lin Manuel-Miranda, James McAvoy, Clarke Peters, Ian Gelder, Ruth Wilson, Will Keen, Ariyon Bakare, Georgina Campbell, Anne-Marie Duff, James Cosmo, Lucien Msamati, Mat Fraser i Geoff Bell.

Mroczne materie - dokładna data premiery nie jest znana.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV