Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Ta obudowa przypomina reklamę wyjętą żywcem z Fallouta

Jeśli chcesz pokazać wszystkim znajomym, jak bardzo lubisz klimaty postapo, masz kilka możliwości. Możesz zabrać ich na wycieczkę do Czarnobyla, zrobić sobie książkowy ołtarzyk ze wszystkimi tytułami Fabrycznej Zony albo kupić tę obudowę.

Projektanci z firmy NZXT stwierdzili, że miłośnikom Fallouta należy uprzyjemnić życie gadżetem, który przeniesie część ich ulubionego postapokaliptycznego świata do rzeczywistości. Tak narodziła się limitowana edycja pecetowej obudowy H700 Nuka-Cola z grafiką nawiązującą do kultowego napoju Pustkowia. Do sprzedaży trafi wyłącznie 2000 egzemplarzy tego małego cuda sztuki.

Obudowa powstała we współpracy z Bethesda Softworks i jest oficjalnym, licencjonowanym gadżetem, o którego miłośnicy Fallouta prawdopodobnie będą zabijać się w sklepie. Oczywiście ci z najgrubszym portfelem, gdyż NZXT zażyczył sobie niezłą sumkę za ten sprzęt. H700 Nuka-Cola kosztuje aż 300 dolarów i w pierwszej kolejności trafi do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych. Niestety, nie wiadomo, kiedy będziemy mogli kupić tę obudowę w Europie.

H700 Nuka-Cola przyozdobiono czerwoną reklamą kultowej Nuka-Coli, a do wnętrza można zajrzeć przez szklaną szybkę. Co ciekawe, w sprzedaży dostępna będzie także specjalna metalowa nakładka na płytę główną, dzięki której komputer nabierze jeszcze bardziej falloutowego wyglądu. Niestety, prawdopodobnie rozejdzie się na pniu, jeszcze szybciej niż sama obudowa. Jak zauważają przedstawiciele NZXT, jej produkcja jest dość skomplikowana, dlatego powstanie wyłącznie 400 egzemplarzy nakładki, za którą zapłacimy 50 dolarów.

-
-

Źródło: The Verge / Zdjęcie: NZXT

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers 4 – czy to jest…

Do sieci wyciekła grafika z Avengers 4 - może ona pokazywać nową broń Iron Mana,…

Michalina Reda
-

Powrót do przeszłości: Zobacz zdjęcia z…

Indiana Jones to słynny archeolog, którego wszyscy doskonale znamy z wielkich ekranów. W artykule zaprezentuję…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Marvel – oto najpotężniejszy heros w…

W jednej z komiksowych serii Marvel zaprezentował czytelnikom prawdopodobnie najsilniejszego superbohatera wszech czasów.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty dla…

Gra o tron doczekała się inspirowanych poszczególnymi postaciami butów. Zobaczcie model Targaryen, który Adidas wprowadzi…

Paweł Krzystyniak
-

Wiedźmin 3 – jak zobaczyć statek…

Wiedźmin 3 nadal skrywa sporo sekretów. Jeden z nich został ujawniony przez twórców i zaskoczył…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Oficjalnie: komiks zmienia genezę Kapitan Marvel.…

Marvel zmienił w komiksie genezę postaci Kapitan Marvel. Na razie nie wiemy, czy na podobny…

Co o tym sądzisz?