Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Ta obudowa przypomina reklamę wyjętą żywcem z Fallouta

Jeśli chcesz pokazać wszystkim znajomym, jak bardzo lubisz klimaty postapo, masz kilka możliwości. Możesz zabrać ich na wycieczkę do Czarnobyla, zrobić sobie książkowy ołtarzyk ze wszystkimi tytułami Fabrycznej Zony albo kupić tę obudowę.

Projektanci z firmy NZXT stwierdzili, że miłośnikom Fallouta należy uprzyjemnić życie gadżetem, który przeniesie część ich ulubionego postapokaliptycznego świata do rzeczywistości. Tak narodziła się limitowana edycja pecetowej obudowy H700 Nuka-Cola z grafiką nawiązującą do kultowego napoju Pustkowia. Do sprzedaży trafi wyłącznie 2000 egzemplarzy tego małego cuda sztuki.

Obudowa powstała we współpracy z Bethesda Softworks i jest oficjalnym, licencjonowanym gadżetem, o którego miłośnicy Fallouta prawdopodobnie będą zabijać się w sklepie. Oczywiście ci z najgrubszym portfelem, gdyż NZXT zażyczył sobie niezłą sumkę za ten sprzęt. H700 Nuka-Cola kosztuje aż 300 dolarów i w pierwszej kolejności trafi do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych. Niestety, nie wiadomo, kiedy będziemy mogli kupić tę obudowę w Europie.

H700 Nuka-Cola przyozdobiono czerwoną reklamą kultowej Nuka-Coli, a do wnętrza można zajrzeć przez szklaną szybkę. Co ciekawe, w sprzedaży dostępna będzie także specjalna metalowa nakładka na płytę główną, dzięki której komputer nabierze jeszcze bardziej falloutowego wyglądu. Niestety, prawdopodobnie rozejdzie się na pniu, jeszcze szybciej niż sama obudowa. Jak zauważają przedstawiciele NZXT, jej produkcja jest dość skomplikowana, dlatego powstanie wyłącznie 400 egzemplarzy nakładki, za którą zapłacimy 50 dolarów.

-
-

Źródło: The Verge / Zdjęcie: NZXT
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Michalina Reda
-

John Wick 3 – plakaty z…

John Wick 3 to nadchodząca część znanej serii akcji. Zobaczcie plakaty z głównymi bohaterami, które…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.