Repertuar kin Nowość Program TV

Ta obudowa przypomina reklamę wyjętą żywcem z Fallouta

Jeśli chcesz pokazać wszystkim znajomym, jak bardzo lubisz klimaty postapo, masz kilka możliwości. Możesz zabrać ich na wycieczkę do Czarnobyla, zrobić sobie książkowy ołtarzyk ze wszystkimi tytułami Fabrycznej Zony albo kupić tę obudowę.

Projektanci z firmy NZXT stwierdzili, że miłośnikom Fallouta należy uprzyjemnić życie gadżetem, który przeniesie część ich ulubionego postapokaliptycznego świata do rzeczywistości. Tak narodziła się limitowana edycja pecetowej obudowy H700 Nuka-Cola z grafiką nawiązującą do kultowego napoju Pustkowia. Do sprzedaży trafi wyłącznie 2000 egzemplarzy tego małego cuda sztuki.

Obudowa powstała we współpracy z Bethesda Softworks i jest oficjalnym, licencjonowanym gadżetem, o którego miłośnicy Fallouta prawdopodobnie będą zabijać się w sklepie. Oczywiście ci z najgrubszym portfelem, gdyż NZXT zażyczył sobie niezłą sumkę za ten sprzęt. H700 Nuka-Cola kosztuje aż 300 dolarów i w pierwszej kolejności trafi do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych. Niestety, nie wiadomo, kiedy będziemy mogli kupić tę obudowę w Europie.

H700 Nuka-Cola przyozdobiono czerwoną reklamą kultowej Nuka-Coli, a do wnętrza można zajrzeć przez szklaną szybkę. Co ciekawe, w sprzedaży dostępna będzie także specjalna metalowa nakładka na płytę główną, dzięki której komputer nabierze jeszcze bardziej falloutowego wyglądu. Niestety, prawdopodobnie rozejdzie się na pniu, jeszcze szybciej niż sama obudowa. Jak zauważają przedstawiciele NZXT, jej produkcja jest dość skomplikowana, dlatego powstanie wyłącznie 400 egzemplarzy nakładki, za którą zapłacimy 50 dolarów.

-
-

Źródło: The Verge / Zdjęcie: NZXT

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Fani MCU pokochali tę galerię. Hulk…

W sieci pojawiła się nie lada gratka dla fanów MCU - galeria, w której Hulk…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – komiks o tym…

Roy Thomas jest jednym z ważniejszych twórców komiksów Marvela w historii. Pod koniec lat 60.…

Dawid Muszyński
breaking
-

Wataha – będzie 3 sezon! Znamy…

Telewizja HBO rozpoczyna prace nad trzecim sezonem serialu Wataha o straży granicznej w Bieszczadach. Dowiedzieliśmy…

Piotr Piskozub
-

Ultimate Marvel. Encyklopedia superbohaterów, arcyłotrów, technologii…

Ultimate Marvel. Encyklopedia superbohaterów, arcyłotrów, technologii i pojazdów to wielka gratka dla wszystkich fanów Domu…

Ocena recenzenta:
8
-

Mroczna Phoenix – Xavier i jego…

Do sieci trafiło kolejne zdjęcie z filmu Mroczna Phoenix. Premiera w lutym przyszłego roku.

Michał Kujawiński
-

Titans – Robin kontra Batman. Zwiastun…

Do sieci trafił materiał promujący finał 1. sezonu serialu Titans. Widzimy w nim pojawienie się…

Co o tym sądzisz?